Marvel's Guardians of the Galaxy (PC DIGITAL)
DIGITAL

46,99
 • 58,80 €
  Ihneď k stiahnutiu
 • 46,99 €
  Ihneď k stiahnutiu
Aktivácia: SteamSteamLokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Sci-Fi, TPS, Multiplayer, Akčná adventúra, Superhrdinovia
Kód produktu: 1008127
 • Pripravte sa na divokú jazdu naprieč vesmírom s čerstvým poňatím úžasných Strážcov galaxie (Guardians of the Galaxy) od Marvelu v novej akčnej adventúre od Eidos Montreal a Square Enix. Preberte úlohu Star-Lorda (Peter Jason Quill) a jeho party nepravdepodobných hrdinov, kde nejaký hlupák (určite nie vy) spustil sériu katastrofických udalostí, ktoré len vy a vaša posádka môžete napraviť.


  JEDINEČNÝ TAKTICKÝ SÚBOJ

  Súboje sa odohrávajú v špeciálnom taktickom režime plnom blasterov, časovaných útokov, špeciálnych komb a akrobatických čísel. Nič nie je limitom! Guardians of the Galaxy by neboli úplní bez zabijackého soundtracku a hra je prešpikovaná klasickými hitmi z 80. rokov.

  ROZHODNUTIE A DÔSLEDKY
  Naprieč celým zážitkom pre jedného hráča učiníte nejedno rozhodnutie, ktoré ovplyvní celý príbeh a napríklad názor a rozpoloženie postáv. A samozrejme dôsledok vás doženie presne vo chvíli, keď si myslíte, že ide všetko podľa plánu a nič sa nemôže pokaziť.

  EPICKÝ PRÍBEH
  V Marvel's Guardian of the Galaxy vás čaká pútavý a vskutku epický príbeh, v ktorom narazíte na nové a unikátne spracované ikonické postavy. Je na čase ukázať vesmíru, čo ste zač a ukázať, čo vo vás je! Máte na to! Asi ...

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Marvel's Guardians of the Galaxy (PC DIGITAL)!

Sledujte nás na instagrame