Midtown Madness 2
PC

12,19
Nákupom získate 0,49 kreditov
Štítky: Auta
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 10971
 • Máte možnosť pretekať v dvoch mestách, ktoré môžete súčasne aj preskúmať; Hra obsahuje dve nové výukové mestá: San Francisco a Londýn. Mapy obidvoch miest zodpovedajú skutočnosti, rovnako ako umiestenie významných budov a mostov. Nájdete tu Hyda Park, Buckinghamský palác, Londýnsku podzemku o Lombat Street a Union Square v San Franciscu, rovnako ako chýrne strmé ulice vrátane tramvají; 10 nových áut k rozmláteniu; V Midtownu Madness 2 sa budete preháňať po meste v desiatich nových vozidlách; Vybrať si môžete od športového Aston Martin Vantage DB-7 až po červenú požiarnickú striekačku. K dispozícií máte samozrejme i všetky autá a nákladiaky z predchádzajúceho dielu ako sú VW chrobáčik alebo Ford Mustang!; Vylepšené riadenie a pretekanie; Dvojka používa ešte reálnejšie a fyzikálnejšie modely ako pôvodná hra; Vylepšené bolo aj poškodenie, takže pri závodoch uvidíte odlietajúce súčiastky čo sa odzrkadlí aj na autách; Jazdite kam chcete a ako chcete!; Rovnako ako v prvom diely, i v tejto hre záleží len na vás, ako si naplánujete interaktívne mesto; Prežeňte sa hlavnou triedou v centre San Francisca a cestou nabúrajte do niekoľkých košov; Alebo dajte prednosť pokojnej postrannej londýnskej uličke, v ktorej vyplašený chodci stihnú len tak - tak uskočiť pred vaším rútiacim sa autom.

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, 2000, ME, odskúšané na Win 7, procesor 266MHz, pamäť 32MB RAM, grafická karta s 8MB RAM, 0,3GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Preteky
  PC / PC hry / Simulátory

  Vychutnajte si vzrušenie v ešte divokejších a bláznivejších závodov v centre mesta, z ktorých budú stáť vlasy na hlave. Nájdete tu dve nové mestá ( Londýn a San Francisco ) a okrem iného desať nových áut, vrátane parádneho Audi TT a typického londýnskeho doubledeckera. Hra obsahuje tiež nové výukové misie pre jedného hráča, v ktorých sa naučíte nové triky ako hollywoodsky kaskadér v San Franciscu, alebo taxikár - nováčik v londýnskej autoškole.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Midtown Madness 2? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame