Midtown Madness 2
PC

12,19
Nákupom získate 0,49 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Auta
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 10971
 • Máte možnosť pretekať v dvoch mestách, ktoré môžete súčasne aj preskúmať; Hra obsahuje dve nové výukové mestá: San Francisco a Londýn. Mapy obidvoch miest zodpovedajú skutočnosti, rovnako ako umiestenie významných budov a mostov. Nájdete tu Hyda Park, Buckinghamský palác, Londýnsku podzemku o Lombat Street a Union Square v San Franciscu, rovnako ako chýrne strmé ulice vrátane tramvají; 10 nových áut k rozmláteniu; V Midtownu Madness 2 sa budete preháňať po meste v desiatich nových vozidlách; Vybrať si môžete od športového Aston Martin Vantage DB-7 až po červenú požiarnickú striekačku. K dispozícií máte samozrejme i všetky autá a nákladiaky z predchádzajúceho dielu ako sú VW chrobáčik alebo Ford Mustang!; Vylepšené riadenie a pretekanie; Dvojka používa ešte reálnejšie a fyzikálnejšie modely ako pôvodná hra; Vylepšené bolo aj poškodenie, takže pri závodoch uvidíte odlietajúce súčiastky čo sa odzrkadlí aj na autách; Jazdite kam chcete a ako chcete!; Rovnako ako v prvom diely, i v tejto hre záleží len na vás, ako si naplánujete interaktívne mesto; Prežeňte sa hlavnou triedou v centre San Francisca a cestou nabúrajte do niekoľkých košov; Alebo dajte prednosť pokojnej postrannej londýnskej uličke, v ktorej vyplašený chodci stihnú len tak - tak uskočiť pred vaším rútiacim sa autom.

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, 2000, ME, odskúšané na Win 7, procesor 266MHz, pamäť 32MB RAM, grafická karta s 8MB RAM, 0,3GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Preteky
  PC / PC hry / Simulátory
  Vychutnajte si vzrušenie v ešte divokejších a bláznivejších závodov v centre mesta, z ktorých budú stáť vlasy na hlave. Nájdete tu dve nové mestá ( Londýn a San Francisco ) a okrem iného desať nových áut, vrátane parádneho Audi TT a typického londýnskeho doubledeckera. Hra obsahuje tiež nové výukové misie pre jedného hráča, v ktorých sa naučíte nové triky ako hollywoodsky kaskadér v San Franciscu, alebo taxikár - nováčik v londýnskej autoškole.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

xbox, xboxcontroller, recyklovanie, ovládač
coffeetalk, coffeetalkgame, indiegame, vinyl, lpcko
kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale