Necromunda: Hired Gun
XBOX

34,60
Nákupom získate 1.04 kreditov
 • 34,60 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: FPS, Sci-Fi
Kód produktu: 36870
Hra je tiež dostupná pre:  PS5PS4

Bonus k objednávke

 • Pohybujte sa v oceáne zločinu a korupcie a vyvážte krvavý ekosystém Necromundy ako neľútostný nájomný zabijak. Odmena je slušná, pes verný a zbraň spoľahlivá - ale dokážete ten lov prežiť? Necromunda: Hired Gun je nezávislá dynamická, násilná a strhujúca strieľačka zasadená do tých najtemnejších kútov neslávne známeho úľového mesta z Warhammer 40,000.

  VYBERTE SI KONTRAKT

  Za správnu cenu likvidujte najznámejších gangstrov a mutanov. Vaša zbrojnica ponúka veľký arzenál. Vaše telo je vylepšené o tucet nastaviteľných augmentácií, takže môžete behať po stenách a skákať cez priepaste. Váš kyber-mastif dokáže vyčuchať a zabiť nepriateľov za vás, zatiaľ čo vaša kotva vám umožní rýchly a mrštný pohyb po širokom okolí.

  Necromunda: Hired Gun (PS4)
  ULOVTE CIEL A VYZDVIHNITE ODMENU
  Necromunda: Hired Gun je nezávislá dynamická strieľačka zasadená vo svete Warhammer 40,000. Vylepšujte si verného kyber-mastifa a bojujte po jeho boku a nekonečne upravujte svoje zbrane a augmentácie. Vylepšujte sa, rozvíjajte sa a postupujte na nové úrovne vďaka vyzdvihnutým odmenám.

  warhammer střílečka
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Necromunda: Hired Gun!

Sledujte nás na instagrame