NHL 2005
PC

19,99
Nákupom získate 0,40 kreditov
Štítky: Hokej
Kód produktu: 11097
 • Podpora online multiplayeru bola ukončená zo strany vydavateľa.

  obsahuje všetkých hráčov a kompletný národní tím z posledného svetového šampionátu.; Namáhavosť hry je nastaviteľná, môžu ju tak hrať úplne nový nováčikovia, tak i ostrieľaný virtuálny hokejisti.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 700MHz, pamäť 128MB RAM, 0,8GB voľno na disku, grafická karta: NVIDIA GeForce 256 či vyššia, ATI Radeon 7200 či vyššia, Matrox Parhelia, SiS 315 či Xabre

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové

  NHL 2005 je už trinástym titulom v tejto neuveriteľnej populárnej rade simulácii hokeja od EA Šport. A práve do tohto trinásteho ročníka tvorcovia natlačili čo najviac nových prvkov za posledné roky. Zároveň odstránili či upravili staršie prvky, ktoré sa v predchádzajúcich ročníkoch neosvedčili. Priaznivci virtuálneho hokeja si môžu vychutnať všetkých 30 tímov z NHL, 21 medzinárodných tímov vrátane ČR a vybrané celky z ligových súťaží Nemecka, Švédska, Fínska a ďalších..

  Medzi prepracované hráčske prvky patria Dynasty mód s novými možnosťami a tiež nový enginme špeciálne pre krasokorčuľovanie, ktoré mnohonásobne zvýši dynamiku hry. Ku skvalitneniu hráčskeho zážitku slúži i nový systém ovládania nazvaný Open Ice Control. Ten sa stará o bezproblémové prepínanie medzi hráčom s pukom a hráčom bez neho. Značne vylepšenie AI - počítačom ovládaných hráčov, ktorý jednajú presne podľa zadaných parametrov a konečne naozaj pripomínajú svoju hráčsku predlohu.

  Nielen pre nás Európanov a Čechov je potešujúca prítomnosť nového turnaja, ktorým je Majstrovstvo Sveta. Jeho primitívna verzia bola k dispozícií vo všetkých predošlých dieloch, ale nestály ani za reč. Ide tu len s potešením kvitovať, že sa tvorcovia konečne prebrali a pripravili plnohodnotnú verziu majstrovského turnaja.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si NHL 2005? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame