NHL Eastside Hockey Manager SK
PC

8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Hokej, Manažérske
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10987
 • Ku hre dostanete ZADARMO 10 hokejových kartičiek s hráčmi Českej Extraligy!
  Všetky tímy a hráči NHL™, väčšinou vrátane fotografií - Tak si ľahko vyberáte svoje mužstvo snov a dovediete ich až k získavaniu Stanlyovho poháru (Stanley Cup™).; Kompletné osobné údaje hráčov, ktoré ako v skutočnosti zahrňujú fyzické a mentálne vlastnosti a určujú, ako sa ktorý hráč cíti a ako sa mu v jednotlivých stretnutiach hrajú.; Celkový hokejový svet, kde môžete hrať v 18 ligách z celého sveta a viesť niektorý z 250 tímov. K dispozícií máte aj cez 15 000 hráčov, trénerov a ďalších členov mužstva.; Detailné a realistické rozhranie simuluje reálne hokejové zápasy s využitím podrobných vlastností každého hráča vo vašom tíme.; Rozsiahle možnosti zahrňujú 20 rôznych líg a turnajov a databázu viac než 1000 tímov a 10000 hráčov a pomocného tímového personálu.; Podrobne zapracovaný systém prístupkov umožňuje nákup, predaj a výmenu hráčov.; Kompletný systém osobnosti hráčov zahrňujúcich fyzické i mentálne vlastnosti, ktoré dokopy určujú, ako sa bude hráč chovať behom zápasu.; Manažéri sa musia starať o záležitosti tímov a pred každým zápasom riadne naplánovať taktiku, ktorú môžu v prípade potreby behom stretnutia upravovať.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 233MHz, pamäť 96MB RAM, 0,4GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové
  Tvorcovia vysoko úspešných futbalových manažérov Šport Interactive Vám prinášajú nový NHL Eastside Hockey Manažér.

  Prevezmite plnú kontrolu nad vaším obľúbeným hokejovým tímom alebo jednu zo stoviek ďalších. Vytvorte si vlastnú sústavu výmenou hráčov či draftom nádejných nováčikov a doveďte svoj tím k víťazstvu a k sláve..

  Vyberte si svoj tím, vytvorte schému tréningov, zvoľte správnu taktiku, vyjednajte výhodne zmluvy a objavte nádejných hráčov v hokejových tímoch po celom svete. Nesmiete zabudnúť však i na interakciu s vlastnými hráčmi a jednanie s médiami, fanúšikmi a sponzormi.

  Detailne hráčsky rozhranie vám umožní sledovať zápasy vo forme komentátora. Na základe nich môžete podrobne preštudovať výkon vášho tímu. Doveďte malý začínajúci tím postupne do vyššej kategórie. Môžete však zostať verný i malému tímu s nižšou kategóriou.

  K dispozícií máte celkom 250 tímov z celého sveta - stačí si vybrať, ktorý z nich hodláte riadiť. Nad svojím mužstvom budete mať plnú kontrolu - môžete najať nové sily a vylepšovať zostavu, najať voľných hráčov a získavať sľubných nováčikov. Nesmiete však zabudnúť na vhodný rozpis tréningov, taktiky, obnovovanie zmlúv a v neposlednej rade aj sledovať diania v hokejovom svete a zisťovať, čo by vašej skupine najlepšie prospelo.

  Obsadené a prehľadné hráčske rozhranie Vám umožní sledovať zápasy i s komentátorom a potom si prezrieť podrobnú analýzu, kde nájdete celú kopu štatistík a 2D záberov zo stretnutia. Môžete tak ľahko vyčleniť prípadne chyby a urobiť nápravu.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale
valak, figúrky, horor
hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka
heroesofmightandmagic3, stolovka, stolovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky