NHL Eastside Hockey Manager 2005
PC

19,20
Nákupom získate 0,38 kreditov
Štítky: Hokej, Manažérske
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 10029
 • Vďaka podpore severoamerickej NHL (National Hockey League™) i asociácie hráčov NHL (National Hockey League Players Association™, NHLPA™) nájdete v hre všetky tímy a fotografie hráčov.

  Všetky tímy a hráči NHL™, väčšina fotografií - môžete si tak vybrať svoje mužstvo snov a doviesť ich až k získaniu Stanleyho pohára (Stanley Cup™) ;Celkom nový tréningový kemp umožňuje vyskúšať nových hráčov a sledovať ich. ;Ucelený hokejový svet, kde môžete hrať v 15 ligách z celého sveta a viesť niektorý z viac než 3 200 tímov. K dispozícií máte aj 32 000 hráčov, trénerov a ďalších členov mužstva ;Rozšírené štatistiky vrátane veľmi žiadanej Hviezdy a Nuly zápasov ;Lepšia spätná väzba z obchodných jednaní, zistíte prečo bola vaša ponuka odmietnutá a poučíte sa na ďalšie jednanie ;Uspokojte nedotklivých majiteľov, prepustením trénera v prípade neúspešných výsledkov ;Rozšírené medzinárodné turnaje umožňujú manažérom národných tímov získavať skúsenosti v turnajoch v priebehu celého roka ;Detailné a realistické rozhranie simuluje reálne hokejové zápasy s využitím podrobných vlastností každého hráča vo vašom týme ;Podrobne spracovaný systém prestupov umožňuje nákup, predaj a výmenu hráčov ;Komplexný systém osobností hráčov zahrňujúce fyzické i mentálne vlastnosti, ktoré dohromady určujú, ako sa bude hráč chovať behom zápasov ;Manažéri sa musia starať o všetky záležitosti tímov a pred každým zápasom riadne naplánovať taktiku, ktorú môžu v prípade potreby behom stretnutia upravovať

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 450MHz, pamäť 128MB RAM, 0,5GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové

  Tvorcovia vysoko úspešných futbalových manažérov Sports Interactive vám teraz prinášajú nový NHL Eastside Hockey Manager.
  Prevezmite plnú kontrolu nad vaším obľúbeným hokejovým týmom alebo z jedným zo stoviek ďalších. Vytvorte si vlastnú zostavu výmenou hráčov či draftom nádejných nováčikov a doveďte svoj tým k víťazstvu a sláve.
  Vyberte si svoj tým, vytvorte schému tréningov, zvoľte správnu taktiku, vyjednajte výhodné zmluvy a objavte nádejných hráčov v hokejových tímoch po celom svete. Nesmiete však zabudnúť ani na komunikáciu s vlastnými hráčmi a jednanie s médiom, fanúšikmi a sponzormi.
  Detailné rozhranie vám umožní sledovať zápasy vo forme komentára a detailných štatistík. Na základe nich môžete podrobne preštudovať výkon vášho týmu. Doveďte malý začínajúci tým postupne do vyššej súťaže. Môžete však zostať verný i malému týmu a nižšej súťaži.
  K dispozícií máte celkom 250 tímov z celého sveta - stačí si vybrať, ktorý z nich hodláte riadiť. Nad svojím mužstvom budete mať plnú kontrolu - môžete najať nové posily a vylepšovať zostavu, najať voľných hráčov a získavať sľubných nováčikov. Nesmiete však zabudnúť na vhodný rozpis tréningov, taktiky, obnovovanie zmlúv a v neposlednej rade sledovať dianie v hokejovom svete a zisťovať, čo by vášmu týmu najlepšie prospelo.
  Obsažné a prehľadne rozhranie vám umožní sledovať zápasy i s komentárom a potom si pozrieť podrobnú analýzu, kde nájdete celú radu štatistík a 2D záberov z stretnutia. Môžete tak ľahko vyhodnotiť prípadné chyby a nabudúce zjednať nápravu.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si NHL Eastside Hockey Manager 2005? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame