NHL Eastside Hockey Manager 2005
PC

19,20
Nákupom získate 0,38 kreditov
Doprava
od 1,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Hokej, Manažérske
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 10029
 • Vďaka podpore severoamerickej NHL (National Hockey League™) i asociácie hráčov NHL (National Hockey League Players Association™, NHLPA™) nájdete v hre všetky tímy a fotografie hráčov.
  Všetky tímy a hráči NHL™, väčšina fotografií - môžete si tak vybrať svoje mužstvo snov a doviesť ich až k získaniu Stanleyho pohára (Stanley Cup™) ;Celkom nový tréningový kemp umožňuje vyskúšať nových hráčov a sledovať ich. ;Ucelený hokejový svet, kde môžete hrať v 15 ligách z celého sveta a viesť niektorý z viac než 3 200 tímov. K dispozícií máte aj 32 000 hráčov, trénerov a ďalších členov mužstva ;Rozšírené štatistiky vrátane veľmi žiadanej Hviezdy a Nuly zápasov ;Lepšia spätná väzba z obchodných jednaní, zistíte prečo bola vaša ponuka odmietnutá a poučíte sa na ďalšie jednanie ;Uspokojte nedotklivých majiteľov, prepustením trénera v prípade neúspešných výsledkov ;Rozšírené medzinárodné turnaje umožňujú manažérom národných tímov získavať skúsenosti v turnajoch v priebehu celého roka ;Detailné a realistické rozhranie simuluje reálne hokejové zápasy s využitím podrobných vlastností každého hráča vo vašom týme ;Podrobne spracovaný systém prestupov umožňuje nákup, predaj a výmenu hráčov ;Komplexný systém osobností hráčov zahrňujúce fyzické i mentálne vlastnosti, ktoré dohromady určujú, ako sa bude hráč chovať behom zápasov ;Manažéri sa musia starať o všetky záležitosti tímov a pred každým zápasom riadne naplánovať taktiku, ktorú môžu v prípade potreby behom stretnutia upravovať

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 450MHz, pamäť 128MB RAM, 0,5GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové
  Tvorcovia vysoko úspešných futbalových manažérov Sports Interactive vám teraz prinášajú nový NHL Eastside Hockey Manager.
  Prevezmite plnú kontrolu nad vaším obľúbeným hokejovým týmom alebo z jedným zo stoviek ďalších. Vytvorte si vlastnú zostavu výmenou hráčov či draftom nádejných nováčikov a doveďte svoj tým k víťazstvu a sláve.
  Vyberte si svoj tým, vytvorte schému tréningov, zvoľte správnu taktiku, vyjednajte výhodné zmluvy a objavte nádejných hráčov v hokejových tímoch po celom svete. Nesmiete však zabudnúť ani na komunikáciu s vlastnými hráčmi a jednanie s médiom, fanúšikmi a sponzormi.
  Detailné rozhranie vám umožní sledovať zápasy vo forme komentára a detailných štatistík. Na základe nich môžete podrobne preštudovať výkon vášho týmu. Doveďte malý začínajúci tým postupne do vyššej súťaže. Môžete však zostať verný i malému týmu a nižšej súťaži.
  K dispozícií máte celkom 250 tímov z celého sveta - stačí si vybrať, ktorý z nich hodláte riadiť. Nad svojím mužstvom budete mať plnú kontrolu - môžete najať nové posily a vylepšovať zostavu, najať voľných hráčov a získavať sľubných nováčikov. Nesmiete však zabudnúť na vhodný rozpis tréningov, taktiky, obnovovanie zmlúv a v neposlednej rade sledovať dianie v hokejovom svete a zisťovať, čo by vášmu týmu najlepšie prospelo.
  Obsažné a prehľadne rozhranie vám umožní sledovať zápasy i s komentárom a potom si pozrieť podrobnú analýzu, kde nájdete celú radu štatistík a 2D záberov z stretnutia. Môžete tak ľahko vyhodnotiť prípadné chyby a nabudúce zjednať nápravu.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

kucharka, dokuchyne, domace, jedlo, recepty, dnesjem, kucharskakniha, hernakniha, hernejedlo
adventnekalendare, advent, vianoce2023, predvianocnycas, vianoce
karak2, karak, stolovky, stolovehry, rodinnestolovehry
spiderman, marvelsspiderman2, ps5, playstation5, zlava, specialnaponuka
bzzzt, indiegame, indiegamedev, ceskehra, pixelart
zaklinac, blackfridaysk, netflixwitcher, figurka, figurkyvzlave