Nintendo Switch Sports
SWITCH

(1x)
47,99
Nákupom získate 0.96 kreditov
 • 47,99 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Štítky: Futbal, Golf, Tenis, Volejbal, Bowling
Kód produktu: 45611
 • Nintendo Switch Sports je návratom obľúbenej hernej série z konzol Nintendo Wii a Wii U a prináša kolekciu športov, ktoré si užijete sami, s priateľmi alebo novo online a využijete tak pohybového ovládania. Okrem už známych športov ako je tenis, bowling a chambara sa môžete tešiť na voleybal, futbal a bedminton. V pláne je aj pridanie ďalšieho športu a to obľúbeného golfu, ktorý príde po vydaní hry ako bezplatný update (nutné pripojenie k internetu) a ďalších vylepšení.
  BALENIE OBSAHUJE
  - hru Nintendo Switch Sports
  - leg strap pro Joy-Con (možnosť pripnúť ovládač k nohe)

  KLASIKA
  Pripomeňte si tradičné športy z predchádzajúcich hier. Tenis bol snáď najobľúbenejším športom predchádzajúcich hier a je rýchlo dostupný všetkým hráčom aj nehráčom. Voľne v pravý okamih máchnite Joy-Con ovládačom a odpáľte loptičku na súperovu stranu ihriska. Bowling je potom populárna párty hra s premyslenou hrateľnosťou, kedy môžete naklonením ovládača dať guľou faloš. Chambara je potom zábavný bojový šport, kde sa snažíte hráča dostať z plošiny pomocou útoku a bránenia. Golf potom bude k dispozícii ako súčasť bezplatného updatu.

  Nintendo Switch Sports
  NOVINKY
  Novinkou sú tri športy. Futbal hráte s obrovskou loptou a pomocou joy-conu môžete strieľať či hlavičkovať. Bedminton je rýchlejší a prepracovanejší variant tenisu, kde rozhoduje aj postavenie a natočenie ovládača. Volejbal je potom dômyselný šport, ktorý môžu hrať až 4 hráči na jednej konzole a užiť si tak napínavé súboje, kedy okrem útoku tiež bránite súperovi smeča. V prvom update v lete 2022 dostanete aj možnosť využiť Joy-Con Strap na nohu a kopať penalty vo futbale.

  wii sports
  LOKÁLNE, ONLINE A PROFESIONÁLNE
  Hrajte spoločne na jednej konzole či online s rodinou či priateľmi alebo vyzvite hráča naprieč svetom. Svojho avatara môžete prispôsobiť vďaka predmetom, ktoré získate za hru online, v ktorej sa ukrýva množstvo zábavy. Otestujte napríklad svoje schopnosti v Pro League, kde zvyšujete svoje postavenie za výhry v rôznych športoch.

  wii u sports
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

Fakt dobrý

Sledujte nás na instagrame