Ori: The Collection
SWITCH

37.99
Nákupom získate 1.14 kreditov
 • 37.99 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Fantasy, 2D plošinovka
 • Kolekcia dvoch najlepšie hodnotených hier na Nintendo Switch, ktoré tiež patria k tým najobľúbenejším plošinovkám na dnešnom trhu. Užite si Oriho kompletnú cestu, ktorá začína moderné klasikou Ori and the Blind Forest: Definitive Edition, a objavte Orihi skutočný osud v srdcervúcom finále Ori and the Will of the Wisps, ktoré Digital Foundry označili za "zázračný port". Vďaka exkluzívnym pohľadniciam a digitálnym soundtrackom k obom hrám predstavujú tieto dve hry s Orim v jednom balení tú najvýhodnejšiu ponuku pre nováčikov i zberateľov.
  THE COLLECTION OBSAHUJE
  - hry Ori and the Blind Forest: Definitive Edition a Ori and the Will of the Wisps na hernej karte
  - sadu 6 pohľadníc
  - dva digitálne soundtracky


  ORI AND THE BLIND FOREST

  Ori and the Blind Forest je príbehom malej siroty, predurčenej na hrdinstvo. Vizuálne ohromujúca plošinovka ponúka kombináciu klasického skákania s akčnými pasážami, nádherným rozprávaním a solídnou náročnosťou.


  DEFINITÍVNA EDÍCIA
  Hra je v Definitive edícia, ktorá obsahuje množstvo nového obsahu. Nové oblasti, schopnosti a viac príbehových sekvencií. Taktiež umožňuje si zvoliť z viacerých náročností a sprístupňuje rýchle cestovanie medzi lokalitami.

  Ori: The Collection
  PRÍBEH
  Les Nibel umiera. Po silnej búrke sa dá do pohybu séria drvivých udalostí a náš nepravdepodobný hrdina sa musí vydať na cestu. Pomôžete mu nájsť odvahu, poraziť temných nepriateľov a zachrániť jeho domov?

  Ori and the Blind Forest: Definitive Edition

  ORI AND THE WILL OF THE WISPS
  Pustite sa do úplne nového dobrodružstva v komplexnom exotickom svete, kde budete čeliť naozaj veľkým nepriateľom a lúštiť zložité hádanky. To všetko na ceste za odkrytím Oriho osudu. Hra Ori and the Will of the Wisps úspešne nadviaže na prvý diel krásnej atmosférickej plošinovky.


  RUČNE VYKRESLENÝ PRÍBEH

  Odkryte skutočný osud Oriho v tejto emotívnej a podmanivej príbehovej adventúre, ktorá má navyše úchvatný soundtrack. Preskúmajte rozľahlý, exotický a neobyčajne krásny svet.


  Ori and the Will of the Wisps
  NOVÉ SCHOPNOSTI
  Ori na ceste v ústrety neznámemu dobrodružstvu používa novo nadobudnuté spirituálne schopnosti, kúzla a útoky. Spoznajte nový systém vylepšovania Oriho novo nadobudnutých schopností a prispôsobte si svoj štýl hrania.

  moon studios
  MÝTICKÍ NEPRIATELIA A HÁDANKY
  Postavte sa vysokánským nepriateľom a zažite napínavé únikové sekvencie. Nájdite pomoc u množstva nových postáv, ktoré vám pomôžu odkryť tajomstvo Oriho osudu.


  im8bit
  NOVÉ VZRUŠUJÚCE REŽIMY
  V režime Spirit Trials pretekajte v unikátnom bežeckom pretekárskom režime a dobehnite si pre víťazstvo. Vo Spirit Shrines sa postavte stále silnejúcim vlnám nepriateľov v časovo obmedzených sekvenciách a zbierajte zaslúžené odmeny.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Ori: The Collection!