Overlord
PC

(5x)
8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: Fantasy
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12657
 • Veďte armádu malých príšer

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, Vista[32bit], Win 7, procesor 2,4GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 4,5GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Akčné

  RPG od tvorcov nedocenenej strategickej série Age of Wonders. Na začiatku sa na pokraji smrti vyplazíte zo zvyšku Temnej veže, ktorá patrila silnému a zlému Overlordovi.

  Všetci svedkovia tejto udalosti hlavnú postavu logicky považujú za Overloda, alebo aspoň za jeho reinkarnáciu. Pravda je však taká, že je len na vás, či budete nástupca Overlorda a budete páchať zlo, kam sa len pozriete, alebo sa z vás stane niekto iný, nie taký zlý a silný.

  Ide o titul plný čierneho humoru, irónie a sarkazmu, počas ktorého na vás čaká poriadna dávka akcie v detailne spracovanom fantasy svete. Pri jeho prieskume vám budú pomáhať oddaní služobníci. Tí vás budú uctievať ako svojho pána - Overlorda a prijímať vaše rozkazy bez ohľadu na to, aké sú šialené a nebezpečné.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (5)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Overlord je (možná) začátkem nové éry RPG a ikdyž se tvůrcům nepovedlo vytvořit dokonalý zážitek, tak řpesto ukázali ostatním správnou cestu a ne tu dobře známou a vyšlapanou.

 Neoverený nákup

Kolosální hra na, kterou se dlouho čekalo. Kdo si potrpí na fantasty a zárověň ho někdy štve, tak tato hra je nejen pro něj! "For you Master" kop do ksichtu :)

 Neoverený nákup

Je to uchvatna hra a ja mohu jen doporucit, musel jsem ji hrat dokud jsem ji nedohral a hraji ji znovu!Presto ze hra mela na vic, je hrich ji minout!
IT'S GOOD TO BE BAD!

 Overený nákup

Jedna z nejlepších her za poslední dobu, co jsem hrál. Určitě ji každému doporučuji. Možná vás nevtáhne do svého světa na několik let, ale párkrát si jí určitě rádi zopakujete.

 Neoverený nákup

Hodne zabavna hra s nekolika fajn novinkama,je videt že si z hrou dali zaležet,a navíc se to dobre hraje.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame