Ovládač DualSense Edge
PS5

239,99
Nákupom získate 6,00 kreditov
Možno objednať max. 2 ks na zákazníka.
Štítky: Ovládač
Jazyk: Český manuál
Kód produktu: 50927
 • Získajte výhodu v hre vďaka premapovaným tlačidlám, nastaviteľným spúšťaním a páčkam, vymeniteľným koncovkám páčok, tlačidlám na zadnej strane a ďalším prvkom. Ovládač DualSense Edge bol skonštruovaný s ohľadom na vysoký výkon a prispôsobenie a zachováva si všetky pohlcujúce funkcie bezdrôtového ovládača DualSense.
  BALENIE OBSAHUJE
  - bezdrôtový ovládač DualSense Edge
  - opletený kábel USB
  - 2 štandardné koncovky
  - 2 vysoké oblé koncovky
  - 2 nízke oblé koncovky
  - 2 nízke oblé tlačidlá na zadnej strane
  - 2 páčkové tlačidlá na zadnej strane
  - puzdro konektora
  - puzdro na prenášanie


  ZDOKONAĽTE SVOJU HRU
  Pokorte prostredníctvom prispôsobiteľného ovládania a vymeniteľných profilov svoje vlastné hranice a pripravte sa na čokoľvek; od turnajov na profi úrovni po veľkolepé dobrodružstvá pre jedného hráča.
  Ovladač DualSense Edge

  MIMORIADNE PRISPÔSOBITEĽNÝ
  Vďaka vlastnému nastaveniu bude váš bezdrôtový ovládač DualSense Edge jedinečný. Pod nižšie uvedenými pulzujúcimi ikonami nájdete popis niektorých kľúčových funkcií ovládača:

  Rýchly prístup k ponuke nastavenia profilu
  Počas hry stačí stlačiť funkčné tlačidlo a tlačidlo možnosti, otvoriť ponuku prispôsobenia a rýchlo zmeniť požadované nastavenie.

  Nastaviteľné tlačidlá
  Prispôsobte si rozloženie ovládacích prvkov u svojich obľúbených hier tak, aby tie najdôležitejšie príkazy boli vždy presne tam, kde ich chcete mať. Uložte si konfigurácie tlačidiel do profilu hráča a prepínajte medzi nimi bez nutnosti opustiť hru.

  Nastaviteľné spúšte, citlivosť páčok a intenzita vibrácií
  Nastavte si citlivosť páčok, ich mŕtve zóny aj mŕtve zóny spúšte, ba dokonca aj silu vibrácií ovládača – zážitky z hry si jednoducho môžete prispôsobiť úplne podľa seba.

  Rýchla výmena profilov ovládania
  Akonáhle nájdete ideálne nastavenie ovládania, môžete si ho uložiť do jednotlivých jedinečných profilov, za hry medzi nimi prepínať a mať tak svoje obľúbené konfigurácie vždy po ruke.

  dualshock 5
  ZABUDOVANÉ FUNKCIE DUALSENSE
  Vyskúšajte si v podporovaných tituloch všetky pohlcujúce funkcie bezdrôtového ovládača DualSense, vrátane haptickej odozvy, adaptívnych spúští, vstavaného mikrofónu, pohybového ovládania a ďalších funkcií.

  KOMFORT
  Vychutnajte si rovnaké pohodlie ako pri pôvodnom bezdrôtovom ovládači, teraz však s vylepšením v podobe protišmykových vnútorných rukovätí. Tie sa hodia pre dlhé relácie v hrách pre jedného hráča aj pre dokonalé pohodlie počas intenzívneho súťažného hrania.

  KOMPATIBILITA
  Vďaka nabíjacej stanici DualSense, ktorá je práve k dispozícii na dokúpenie, budete mať kedykoľvek po ruke dva plne nabité ovládače – a to vrátane bezdrôtového ovládača DualSense Edge.

  PRENOSNÉ PÚZDRO
  Vďaka priloženému puzdru môžete mať bezdrôtový ovládač DualSense Edge aj všetky jeho súčasti pekne usporiadané na jednom mieste. Ovládač uložený v puzdre môžete dokonca prostredníctvom pripojenia cez USB dobíjať a zaistiť tak jeho pripravenosť na akúkoľvek hernú reláciu.
  ovladač playstation 5
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Ovládač DualSense Edge? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame