Park Beyond
PS5

21,99
Nákupom získate 0,09 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Pre všetkých
Štítky: Budovateľské, Manažérske , Zábavný park
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 45504
Hra je tiež dostupná pre:  PCXSX
 • V hre Park Beyond si môžete vytvoriť park svojich snov bez toho, aby vás brzdili zákony gravitácie! Ujmite sa úlohy novoprijatého vizionárskeho architekta krachujúcej spoločnosti a pustite sa do tvorenia fascinujúcich zábavných parkov. Môžete vytvárať atrakcie, o ktorých ste vždy snívali, ale ktoré by v reálnom svete nemohli existovať. Spojte sa s nadšeným veteránom Philom, prísnou, ale priateľskou manažérkou Izzy i množstvom ďalších farbistých a nadšených postáv a pustite sa do budovania úspešnej a ziskovej spoločnosti prevádzkujúcej zábavné parky. Prístupné ovládanie a príbehový režim kampane vám pomôžu osvojiť si základy riadenia zábavného parku a stavať stále šialenejšie atrakcie a modulárne horské dráhy. Úspech závisí od vašej tvorivosti!

  ARCHITEKTOV SEN
  S pomocou zaujímavých kolegov sa vydajte na cestu za architektonickým snom. Dosiahnite obchodné očakávania a nájdite rovnováhu medzi zábavou a zárobkovosťou. A pokiaľ sa rozhodne vydať do sandbox módu, môžete sa tešiť na neobmedzené možnosti pri návrhoch nových atrakcií!

  Park Beyond (PS5)
  VLASTNÁ HORSKÁ DRÁHA
  Vďaka pokročilým nástrojom tvorby horskej dráhy si hráči užijú tisíce možných kombinácií výslednej atrakcie. S pomocou oddelenia preháňania môžete vylepšiť aj ďalšie atrakcie za hranicu možností a povýšiť zábavu na novú úroveň.

  Park Beyond (PS5)
  ŠTATISTIKY PRE LEPŠÍ PARK
  V hre Park Beyond sa môžete tešiť aj na hlboké analytické dáta. Skúmať môžete svojich návštevníkov a zistiť ich očakávania pri príchode a či boli naplnené, získavať spätnú väzbu, určovať úroveň spokojnosti a mnoho ďalšieho. Pomocou týchto nástrojov môžete optimalizovať svoj zábavný park, sledovať trendy, vytvárať nové designy obchodov a najímať nových zamestnancov. Uspôsobiť môžete aj svoj marketingový rozpočet alebo ovplyvniť smer, ktorým sa vydajú vaše investície.

  Park Beyond (PS5)
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Park Beyond? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

metalgearsolid, hernysoundtrack, vinyl, herneLP, hernahudba, , solidsnake
onepiecemerch, goingmerryship, zberatelskafigurka, modellodi
SeaOfStarsArt, hernecitanie, , BookOfArt, indiehra
zlatosomdoma, zberatelskafigurka, dinosaurove, dinosauri
FunkoPop, JackSparrow, Predobjednavka, PiratiZKaribiku, zberatelskafigurka
xzonesk, strangerthings, strangerthingsmerch, zlavvy