Planet Coaster - Console Edition
PS5

17,99
Nákupom získate 0,72 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Budovateľské, Manažérske , Tycoon, Zábavný park, Sandbox
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 34453
Hra je tiež dostupná pre:  PS4
 • Prekvapte a potešte davy návštevníkov vášho zábavného parku snov a spravujte skutočne živý a neuveriteľne detailný svet. Bez ohľadu na úroveň vašich schopností môžete v Planet Coaster: Console Edition ľahko priviesť k životu i svoje najdivokejšie nápady. S pomocou plánov umiestnite do svojho parku mrknutím oka ktorýkoľvek z viac ako 700 predpripravených objektov, vrátane horských dráh, všemožných zariadení a rozličných dekoratívnych predmetov, štýlom "kúsok po kúsku" vybudujte park od základov alebo ľubovoľne upravujte samotný terén s využitím nástrojov pre jeho modeláciu. Riadenie parku je rovnako jednoduché, pretože návštevníci okamžite reagujú na zmeny cien, umiestňovanie dekoratívnych predmetov aj inštaláciu vzrušujúcich nových atrakcií. Postarajte sa im o zábavu a návštevnosť parku aj vaše zisky vystrelia priamo do nebies.

  HRY BEZ HRANIC

  Hľadáte inšpiráciu? Navštívte dielňu Frontier Workshop a využite najlepšie diela z celého sveta na rozšírenie svojho impéria. Sťahujte horské dráhy, dekoratívne predmety, zariadenie i celé parky, alebo odovzdajte svoje výtvory a získavajte vlastných priaznivcov. V ponuke nájdete všetko od úžasných ohňostrojov po ohromné výletné lode - tvorivá sloboda v Planet Coaster totiž nepozná hraníce!

  Planet Coaster - Console Edition (PS5)
  VÁŠ PARK, VAŠA VOĽBA  
  Ponorte sa do prepracovaného kariérneho režimu, riešte nachystané spletité scenáre alebo budujte zábavný park svojich snov na ničím neobmedzenom pieskovisku. S pomocou stoviek predpripravených plánov môžete bez ohľadu na svoje zručnosti začať okamžite vytvárať atraktívne parky. Naskočte a robte, čokoľvek chcete a kedykoľvek chcete.

  Planet Coaster - Console Edition (PS5)
  KREATIVITA
  Modelujte krajinu, upravujte dekorácie a nechajte slobodne prejaviť svoju tvorivosť pri stavaní štýlom "kúsok po kúsku". Jednoducho a ľahko budujte svoj dokonalý zábavný park. Navštívte dielňu Frontier Workshop a vyberajte z nekonečného množstva výtvorov alebo sa so svetom podeľte o svoje vlastné diela.

  Planet Coaster - Console Edition (PS5)

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Planet Coaster - Console Edition? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

vhlave, vhlave2, premiera
tombraider, darkhorsefigure, zberatelskafigurka, LaraCroft
FUNKO20, FunkoPopFigurky, ZlavynaPopky, Popky, dopravazadarmo
dopravazadarmo, Packeta, doruceniezadarmo
eldenring, shadowoftheerdtree, darcek
chainsawman, figurka, funkopop, xzonesk