PLAYSTATION PLUS 3 MESIACE – Darčeková karta [PRE SK ÚČTY]
PS4

19,99
Nákupom získate 0.16 kreditov
Kód produktu: 24744

Darček k objednávke

 • Vďaka členstvu v službe PlayStation Plus získate množstvo výhod pre vášho herného maznáčika. Môžete hrať online hry na PS4, získať až 60 hier zadarmo ročne, ukladať svoje herné pozície do cloudu alebo získať exkluzívne zľavy. A tým to nekončí.

  JEDNO ČLENSTVO, VŠETKY VÝHODY
  Jedno členstvo platí pre všetky PlayStation konzoly. Stačí vám iba jeden účet, jedno členstvo a získate tak až 60 hier ročne zadarmo. Dve hry mesačne na každú konzolu.

  V priebehu členstva môžete tiež využiť exkluzívne zľavy na PlayStation Store. Ušetríte vďaka nim stovky eur.

  Svoje uložené herné pozície si budete môcť ukladať do cloudu. To znamená, že o ne už nikdy neprídete, pokiaľ vám PlayStation neočakávane zlyhá, alebo si zmažete pevný disk.

  AKO TO FUNGUJE?
  1. Prihláste sa svojim účtom do PlayStation Network
  2. Vstúpte do PlayStation Store, nájdite položku Redeem Code a zadajte váš 12 miestny kód.
  3. A je to tam. Teraz môžete využívať všetky výhody.

  UŽITOČNÉ TIPY
  - Kód je určený iba pre slovenské PlayStation Network účty. Na zahraničných nefunguje. - Pamätajte si, že členstvo je viazané iba na jeden PlayStation Network učet. Dobre si preto pamätajte svoje heslo. - Hry získané zadarmo v rámci PS Plus môžete hrať po dobu vášho členstva. Po vypršaní si ho musíte znovu predplatiť. - Pokiaľ používa váš PS4 viacero užívateľov, stačí keď ma PS Plus členstvo iba ten hlavný. Automaticky ho potom môžu využívať aj ostatní užívatelia.

  PS PLUS NA PLAYSTATION 4
  Hrajte s priateľmi online vďaka PlayStation Plus a každý mesiac si stiahnete 2 hry pre PS4 bez ďalších poplatkov. V prípade predplatného na 12 mesiacov získate 24 hier na PS4. Hry sú každý mesiac dostupné iba v prípade členstva. Obsah a služby sa môžu líšiť podľa veku predplatiteľa.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči PLAYSTATION PLUS 3 MESIACE – Darčeková karta [PRE SK ÚČTY]!

Sledujte nás na instagrame