SK: PlayStation Plus 3 mesiace – Darčeková karta [pre SK účty] (PS DIGITAL)
PS4 DIGITAL

26,99
Nákupom získate 0.26 kreditov
 • 26,99 €
  Ihneď k stiahnutiu
Aktivácia: PlayStation NetworkPlayStation NetworkŠtítky: Digitálna mena
Kód produktu: 921250002
 • Tento kupón je určený len pre účty vytvorené na Slovensku.

  Vďaka členstvu v službe PlayStation Plus získate množstvo výhod pre vášho herného maznáčika. Môžete hrať online hry na PS4 a PS5, získať až 24 hier zadarmo ročne, ukladať svoje herné pozície do cloudu alebo získať exkluzívne zľavy. A tým to nekončí.
  Aktivačný kľúč je možné použiť iba s PlayStation Network účtom, nastaveným na slovenský (SK) región. Aktivačný kľúč s iným regiónom Vám na konzole nebude fungovať!

  PlayStation Plus 12 měsíců – Dárková karta [pro CZ účty]

  Začni hrať na novej úrovni. Staň sa členom služby PlayStation®Plus ešte dnes.
  • Staň sa členom svetovej komunity hráčov.
  • Objav nové herné možnosti.
  • Využívaj exkluzívne členské výhody.

  POKYNY NA UPLATNENIE:
  1. Prihlás sa k službe PlayStation®Network. Ak účet nemáš, vytvor si nový na playstation.com
  2. Vo svojej konzole alebo prostredníctvom nášho webu prejdi do obchodu PlayStation™Store.
  3. Vyber možnosť Redeem Codes (Uplatniť kódy) (v systéme PS Vita najskôr klepni na ikonu Options (Možnosti) v spodnej časti obrazovky).
  4. Zadaj 12-číselný kód z kupónu a vyber možnosť Continue (Pokračovať).
  5. Podľa pokynov na obrazovke si uplatni kupón s kódom.

  UŽITOČNÉ TIPY
  - Kód je určený iba pre slovenské PlayStation Network účty. Na zahraničných nefunguje.
  - Pamätajte si, že členstvo je viazané iba na jeden PlayStation Network učet. Dobre si preto pamätajte svoje heslo.
  - Hry získané zadarmo v rámci PS Plus môžete hrať po dobu vášho členstva. Po vypršaní si ho musíte znovu predplatiť.
  - Pokiaľ používa váš PS4  alebo PS5 viacero užívateľov, stačí keď ma PS Plus členstvo iba ten hlavný. Automaticky ho potom môžu využívať aj ostatní užívatelia.

  PS PLUS NA PLAYSTATION 4 / PLAYSTATION 5
  Hrajte s priateľmi online vďaka PlayStation Plus a každý mesiac si stiahnete 2 hry pre PS4 / PS5 bez ďalších poplatkov. V prípade predplatného na 12 mesiacov získate 24 hier na PS4. Hry sú každý mesiac dostupné iba v prípade členstva. Obsah a služby sa môžu líšiť podľa veku predplatiteľa.

  POZNÁMKA: Kupón s kódom vydaný spoločnosťou Sony Interactive Entertainment Network Europe Limited (číslo spoločnosti 06020283) so sídlom na adrese 10 Great Marlborough Street, Londýn, W1F 7LP, Veľká Británia. Na ponuku sa vzťahujú úplné podmienky, ktoré sú k dispozícii na adrese www.playstation.com/legal/PSNTerms
  Vydavateľ kupónu s kódom: Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (identifikačné číslo spoločnosti: 06020283), 10 Great Marlborough Street, Londýn, W1F 7LP, Veľká Británia. Kupón si môžu u vydavateľa uplatniť len osoby, ktoré majú účet Sony Entertainment Network (SEN) registrovaný na Slovensku. Na ponuku sa vzťahujú zmluvné podmienky, zásady ochrany osobných údajov, zmluvné podmienky používania kupónov s kódom, zmluvné podmienky používania softvéru a ďalšie špecifické podmienky vzťahujúce sa na obsah/službu. Pozrite si stránku www.playstation.com/legal/PSNTerms. Ak nesúhlasíte s obsahom podmienok, neuskutočňujte nákup. Používatelia musia byť starší ako 7 rokov. Používatelia mladší ako 18 rokov potrebujú na vytvorenie účtu rodičovský súhlas a na uplatnenie tohto kupónu súhlas platcu účtov. Obsah/ služby PlayStation®Plus sa líšia v závislosti od veku používateľa, ktorý si uplatňuje kupón. Online funkcie konkrétnych hier môžu byť po primerane včasnom oznámení stiahnuté. Hry zahrnuté v predplatnom podliehajú zmenám. Dostupnosť služby sa negarantuje. UPOZORNENIE: TOTO JE PREDPLATNÉ S AUTOMATICKOU OBNOVOU. Trvanie: až do zrušenia; frekvencia účtovania: mesačne, štvrťročne alebo ročne (ako je uvedené vyššie). Účtovaná suma: platí cena uvádzaná v obchode PS Store v termíne splatnosti. Platba sa stiahne z vašej peňaženky PSN. Prvá platba sa stiahne na konci úvodného obdobia, ktoré začína plynúť odo dňa uplatnenia. (Poznámka: môže ísť o vyššiu sumu, ako je suma, ktorú ste zaplatili za tento kupón s kódom.) Následné zmeny ceny vám budú oznámené prostredníctvom e-mailu. Ak nemáte v peňaženke dostatok prostriedkov, príslušný nedoplatok sa naúčtuje na platobný spôsob registrovaný vo vašom účte SEN (ak existuje). Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. V takom prípade platnosť predplatného vyprší na konci aktuálneho účtovného obdobia. Uskutočnené platby vám nebudú vrátené. Je potrebné internetové pripojenie. Kupón s kódom nie je možné zameniť za hotovosť; nesmie byť predmetom predaja ani inej výmeny; v prípade straty, odcudzenia alebo využitia bez vášho súhlasu sa za kupón neposkytuje náhrada; kupón je jednorazový.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči SK: PlayStation Plus 3 mesiace – Darčeková karta [pre SK účty] (PS DIGITAL)!

Sledujte nás na instagrame