Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX
SWITCH

(1x)
47.99
Nákupom získate 0.48 kreditov
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Japonské, Dungeon
Kód produktu: 32586
 • Pripravte sa na objavovanie krásneho, znovuvytvoreného sveta v hre Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX - remaku pôvodného titulu, ktorý vyšiel na Nintendo DS a Game Boy Advance. Vytvorte si svoj záchranný tím z Pokémonov ako Pikachu, Eevee alebo Charmander a vydávajte sa na misie do meniacich sa dungeonov, kde budete zachraňovať ostatných Pokémonov.

  ZÁHADNÉ DUNGEONY
  To sa takto raz zobudíte vo svete Pokémonov, aby ste zistili, ... že ste sa sami stali Pokémonom! Presne táto zápletka vás čaká v hre Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX. Vyriešte záhadu svojich prazvláštnych ťažkostí tým, že sa spriatelíte s ostatnými Pokémonmi a spoločne budete cestovať skrz dungeony, ktoré s každým ďalším priechodom nezostanú rovnaké. Nájdete tu Pokémonov, s ktorými budete bojovať, ale zároveň na vás v prípade úspechov budú čakať odmeňujúce poklady.

  Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX

  KLASICKÉ DOBRODRUŽSTVO
  Titul Pokémon Mystery Dungeon: Red Rescue sa po pôvodnom vydaní na konzolách Nintendo DS a Game Boy Advance teraz dostáva aj na konzolu Nintendo Switch, navyše vo vylepšenej verzii s úplne novo vytvorenou vizuálnou stránkou. Zistite, čo na vás čaká v nebezpečných dungeonoch!

  mystery dungeon
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

Další skvělá Pokémon hra !