Pro Evolution Soccer 3
PC

10,40
Nákupom získate 0,42 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Futbal
Kód produktu: 10751
 • K spusteniu hry je potrebné mať DVD mechaniku.
  PC konverzácia famózneho tretieho dielu pre Playstation 2.; Prepracované nové hráčske modely a pohyby s loptami i bez lôpt.; V Lige majstrov, ktorá má štyri skupiny, si môžete vytvoriť tím superhviezd.; Hra obsahuje veľkú radu pohárových stretnutí a priateľských zápasov.; V tréningovom móde môžete svojich hráčov stále cvičiť a vylepšovať ich umenie.; Množstvo rôznych testov pre hráča, od voľných kopov až po kopnutia z zblízka či pass.; Hra obsahuje i „obchodný“ systém, kde hráči za tréning a exhibičné módy získavajú body, za niektorých získate.; trebárs nové štadióny, aktívnejších fanúšikov, tímy, hráčov, stratégie a trebárs i lepšie účesy.; Hráči nielen vypadajú ako svoje podoby v skutočnosti, ale tiež sa tak pohybujú a jednajú.; Multiplayer aj pre 8 hráčov.; Rozhodcovia môžu využívať faulov situácie, máte možnosť ovládať jedného hráča alebo preskakovať medzi členmi svojho tímu, k dispozícií sú i nové módy pre výber rozhodcov a zapnutie či vypnutie únavy.; Skvelá počítačová inteligencia (AI) umožňuje podnikať rýchle a premyslené útoky a sťahovať obranu.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,0GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové
  Tento diel so sebou prináša stovku tímov, 21 štadiónov (z toho šesť je nových), nové modely hráčov a kľúčové novinky v oblasti módu Ligy majstrov. Hra je navyše postavená na novom, lepšom grafickom enginmu. Nový grafický základ hry, vdychuje viac života. Jednotlivé postavy sú veľmi detailné a takmer dokonale zrkadlia skutočnú podobu.

  Pro Evolution Soccer 3 je zase o krok bližšie k realite. Umelá inteligencia je veľmi starostlivo ladená. Rozhodcovia sú tiež omnoho ľudskejší či ide o vzhľad alebo o jednanie. Vedľa zmiernenej Ligy majstrov, ktorá je v novom predstavení a obsahuje viacej noviniek ako predchádzajúci diel, tu nechýbajú ani ďalšie klasické módy, ako pohárové stretnutie, tréningový mód alebo priateľské zápasy. Navyše vám ešte vývojári predstavia istý nový prvok - tzv. Shop, ktorý dáva hre nový rozmer a umožňuje rôzne obchody s hráčmi, tímy, štadióny, atď. Chýbať rozhodne nemôže ani multiplayer.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale
valak, figúrky, horor
hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka
heroesofmightandmagic3, stolovka, stolovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky