Pure Farming 2018
XBOX

38,80
Nákupom získate 1.16 kreditov
Doporučený vek: Pre všetkých
Lokalizácia: České titulky
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Open-world, Farmárčenie
Kód produktu: 27003
 • Využite najnovšie technológie a najmodernejšie licencované stroje ku spravovaniu svojej vlastnej farmy. V hre je dostupné prostredie Európy, Ázie a Ameriky, takže môžete pestovať typické plodiny pre tieto podnebia, námatkovo vymenujeme napríklad kávovník a olivy. Hra ponúka tri unikátne módy s rôznorodou hratelnosťou, ktorá poteší nováčikov aj veteránov žánru.

  VŠETKO LICENCOVANÉ
  Nasaďte galoše a vydajte sa na svoju virtuálnu farmu, v ktorej môžete robiť takmer všetko. Od chovu zvierat, pestovanie plodín, výsadby sadov, skleníky, až po zelenú energiu. K tomu všetkému vám budú pomáhať stroje od svetoznámych značiek ako Zetor, Landini, McCormick, DAF, Mitsubishi a mnoho ďalších. Vzhľadom k plnohodnotným licenciám sú všetky tieto mašiny detailne prevedené do posledného šróbiku.

  Pure Farming 2018 je prvá hra, ktorá ponúka ucelený globálny zážitok. Cestujte medzi svojimi farmami v Taliansku, Kolumbii, Japonsku a USA, pričom sa na týchto miestach vysporiadate so špecifickou klímou a použijete poľnohospodárske stroje, ktoré doteraz neboli v žiadnej inej simulácii, námatkovo menujme napríklad stroj na sadenie ryže.

   + darček krígeľ Zetor

  PRE VŠETKÝCH
  Tri rôznorodé módy ponúkajú voľnosť, ale zároveň výzvu pri vedení svojich fariem. Hru si užijú ako nováčikovia, tak veteráni farmárenia. Všetci si potom užijú dychberúce krajiny štyroch kontinentov v realistickej grafike.

  18BF_playman
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (1)

Hodnotenie 8/10

Neznámé polské studio Ice Flames za podpory Techlandu se se svou prvotinou hrdě postavilo kralujícímu Farming Simulatoru a ukázalo, že to jde. Pure Farming 2018 dokázal zaujmout a překvapit. Grafika je povedená, zvuky realistické, čtyři odlišná prostředí s netypickými plodinami zabaví na dost dlouho a dynamický terén s fyzikou je třešničkou na chutném dortu. Jen škoda absence multiplayeru, menšího počtu strojů a dalších menších prkotin. Pokud vás zemědělské simulátory zajímají, dejte Pure Farmingu 2018 šanci, jistě vás překvapí stejně jako mou maličkost.   Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Pure Farming 2018!

Sledujte nás na instagrame