Pure Pinball
PC

3,99
Štítky: Logické
Kód produktu: 10672
 • Len ďalší pinball?

  3 prepracované stoly (Racing, War, Trains), každý s niekoľkými flippermy a špeciálnymi bonusmi; nastaviteľná kamera - systém Any Angle vám ponúkne 12 rozdielnych pohľadov od zobrazenia celého stolu po sledovanie guľôčky; podpora viacerých lôpt naraz s výpočtom dráhy lopty 1500x za sekundu; skvelá 3D grafika, vrátane odrazu na povrchu guľôčky a iných lesklých predmetoch; hra s viacerými hráčmi na jednom PC ("Hot seat")

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 450MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 0,8GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Arkády

  Pinballové stoly sú už od svojho vzniku obľúbenou zábavou a preto si pred časom našli cestu i na monitory PC. Zatiaľ v realistickom fyzikálnom modelu vrátane nevyspytateľných odrazov nemôžu nikdy dosiahnuť kvality svojich predchodcov, po grafickej stránke sa jedná o naozajstné skvosty.

  Pure Pinball nepredstavuje v tomto žánru žiadnu prevratnú novinku, ponúka ale skvelé grafické spracovanie troch stolov, niekoľko možností pohľadu od klasického obrazovkového a rolovacieho po pohľade na stôl. Hru je tiež možné hrať s viacerými hráčmi na jednom počítači v ktorom sa hráči striedajú po koloch.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Pure Pinball? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame