Rail Simulator
PC

(2x)
6,09
Nákupom získate 0,18 kreditov
Doporučený vek: Pre všetkých
Štítky: Vlaky
Kód produktu: 12991
 • Dosiaľ najrealistickejšia simulácia riadenia vlaku.; Výkonný editor prostredia a scenárov.; Vytvorte nové trate a vymieňajte si ich online s ostatnými hráčmi.; Naučte sa riadiť rôzné typy vlakov pomocou plne funkčných prvkov riadenia, pák a ukazovateľov.; Vyberte si z ôsmich presne vymodelovaných moderných a historických lokomotív.; Štyri trate vo Veľkej Británii a Nemecku, okopírované do posledného detailu.; Vynikajúci fyzikálny engine dodávajúci nové úrovne realizmu a simulácie.; Přístup k historickým a technickým informacím o vlastnostech a infrastruktuře v průběhu jízdy po trati.

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, Vista[32bit], procesor 1,7GHz, pamäť 512MB RAM, 6,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta s 64MB RAM (GeforceFX 5200 / ATI Radeon 9500)

  Kategórie

  PC / PC hry / Simulátory
  Ďalší krok v žánri železničných simulátorov, ktorý umožňuje stať sa strojvodcom a riadiť rad moderných a historických vlakov na niekoľkých starostlivo vytvorených kópiách tratiach vo Veľkej Británii a Nemecku.

  Hráč je zodpovedný za všetko, čo sa týka rozbehnutia elektrického, dieselového alebo parného vlaku a jeho premávku, počínajúc sledovaním traťových signálov a udržiavaní rýchlostných limitov až po kontrolovanie tlaku pary a udržiavaní vlaku na kolajniciach v zradných točivých úsekoch tratí.

  Hra ponúka detailnú grafiku s realisticky stvárnenými vlakmi až do najmenších podrobností ako sú jednotlivé a plne funkčné ukazovatelľ, tlačidlá a páky. Rail Simulator rovnako obsahuje kompletnú fyzikálnu simuláciu, rovnako ako presný signalizačný systém na všetkých tratiach.

  Hráči môžu vytvárať nové trate a herné scenáre prostredníctvom výkonného a pritom jednoducho použiteľného editoru a potom si ich online vymieňať s ostatnými hráčmi. Postavte si kópiu vašej miestnej trate alebo vybudujte novú úplne od začiatku pomocou editoru „ukáž a kilkni“ a veľkého množstva upraviteľných objektov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (2)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • Kvalitní hra o vlacích v líbivé grafice, uživatelsky nenáročné a 100%ntně nenásilné!
  • Hra neví, jestli má být více pro strojvůdce-amatéry, anebo pro ''všechny'' výsledkem je to, že ztrácí hloubku a jak praví předešlá Mikeho recenze, na Train Simulator to prostě nemá.

  Dobré vláčky na odreagování, nečekejte ale žádnou vlakovou filozofii...Na to je hra moc 'simple'.

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • Po dlouhé době vlakový simulátor, který se zaměřuje hlavně na jízdu, grafika
  • Náročnost na HW, přišlo mi, že je zde málo vlaků a tratí

  No, docela zklamání. Od tvůrců Train simulator jsem čekla více.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame