Ratchet & Clank: Rift Apart CZ
PS5

(2x)
39,99 79,99 €

Zľava platí do 21. 8. 2022 alebo vypredania

Nákupom získate 0.80 kreditov
Možno objednať max. 1 ks na zákazníka.
 • 39,99 €
  Skladom
Štítky: Arkáda, 3D plošinovka, Skákačka
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: České titulky, Angličtina
Kód produktu: 33757
 • Preskáčte sa s Ratchetom a Clankom kopou dimenzií a pomôžte im chytiť zlého cisára z inej reality. Skáčte neskutočnou rýchlosťou medzi akciou nabitými svetmi a ešte ďalej. Užasnite nad ich strhujúcim vizuálnym spracovaním i dostupným šialeným arzenálom a nechajte sa ohromiť intergalaktickým dobrodružstvom, ktoré sa rúti na konzolu PS5.


  NAPRIEČ DIMENZIAMI
  Zlý robotický cisár dobýva medzidimenzionálne svety a Ratchetova a Clanková dimenzia je ďalšia na rade. Oprášte nehorázne predimenzované zbrane obľúbenej dvojky a nastavte dimenzionálnemu kolapsu stopku skôr, než bude neskoro. Prestrieľajte sa domov s pomocou arzenálu výbušných zbraní, medzi ktorými nechýba rýchlopalná pištoľ, zastrihávací rozprašovač či tresbomba. Vznášajte sa nad mestskými scenériami, skočte plnou rýchlosťou do súbojov a preháňajte sa dimenziami s využitím nových vecičiek popierajúcich fyzikálne zákony.

  Ratchet & Clank: Rift Apart

  NOVÉ TECHNIKY
  Spojte obľúbenú dvojku hrdinov s plejádou známych spojencov i nových tvárí - medzi ktorými nechýba zbrusu nová bojovníčka lombaxského odboja, ktorá je plne odhodlaná urobiť s robotickou hrozbou rýchly proces. Čaká vás hra v úlohe Ratcheta aj nová tajomná lombaxská bojovníčka z inej dimenzie. Objavte Clankovy zbrusu nové interdimenzionálne techniky.

  ratchet a clank

  SKVELÉ SPRACOVANIE
  Vychutnajte si vizuálne oslnivé dobrodružstvo naprieč dimenziami poháňané ohromujúcou rýchlosťou a podmanivými možnosťami konzoly PlayStation 5. V hre vytvorenej od samotných základov renomovaným štúdiom Insomniac Games vám vďaka bezdrôtovému ovládaču DualSense ožije akčná podívaná v rukách úplne bezkonkurenčným spôsobom.

  clank a ratchet

  EXOTIKA
  Okúste na vlastnej koži intergalaktickú rošádu dimenzionálnych trhlín, ktoré vzájomne kombinujú nové herné svety. Preháňajte sa naprieč bojiskami a využite pri riešení zapeklitých rébusov roztiahnutých naprieč dimenziami nadobudnutých výhod k oprave priestorových trhlín. Navštívte doteraz neobjavené planéty a pozrite si alternatívne verzie starých obľúbených dimenzií, ktoré môžu teraz vďaka výkonu konzoly PlayStation 5 ožiť exotickou faunou a flórou v plnej kráse.

  clank and ratchet
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (2)
Pridať hodnotenie

Parádní hra, Rivet a Kit skvěle doplňují ústřední dvojici. Nad grafikou a audiem na novém PS5 se dá jen žasnout.

Skvělý pokračování skvělý série ????????????

Sledujte nás na instagrame