Resident Evil 4 (2023)
XSX

(1x)
25,99
Nákupom získate 0,21 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Hororové, TPS, Zombie, Temné
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 47135
 • Od biologickej katastrofy v Raccoon City ubehlo šesť rokov. Jeden z preživších celého incidentu Leon S. Kennedy (Resident Evil 2) bol naverbovaný ako agent podriadený priamo prezidentovi.

  So skúsenosťami z mnohých rôznych misií je Leon vyslaný zachrániť unesenú dcéru prezidenta Spojených štátov. Vystopuje ju až do odľahlej európskej dediny, v ktorej sa s dedinčanmi deje niečo strašné. Opona sa dvíha a odhaľuje zničujúci príbeh o prežití, hrôze a záchrane.

  Resident Evil 4 je remake pôvodnej hry Resident Evil 4 z roku 2005, ktorý je prepracovaný do podoby moderného survivalového hororu zodpovedajúceho roku 2023. Nová verzia hry si uchováva podstatu pôvodného titulu a zároveň prináša moderné herné prvky, najnovšie grafické spracovanie a prepracovaný príbeh, ňou robí najmodernejší survivalový horor, v ktorom sa prelína život so smrťou a hrôza s katarziou.  OŽIVENÁ KLASIKA

  Resident Evil 4 si zachováva podstatu pôvodnej hry, ktorá je teraz zrekonštruovaná s využitím technológií spoločnosti Capcom. RE Engine, ktorý prináša realistický vizuál a ďalšiu hĺbku príbehu, čo nebolo možné v čase vydania pôvodnej hry.

  MODERNIZOVANÁ HRATELNOSŤ
  Na hre pracuje tím stojaci za remakom hry Resident Evil 2 z roku 2019 a nadväzuje na moderný prístup k sérii. Zapojte sa do zbesilých bojov s dedinčanmi z Ganaddosu, preskúmajte európsku dedinu zachvátenú šialenstvom, a riešte hádanky, aby ste sa dostali do nových oblastí a zbierali užitočné predmety pre neustály boj Leona a Ashley o prežitie.


  OHROMUJÚCE HORDY A PREŽITIE NA OSTRIE NOŽA
  Postavte sa hordám zbesilých nepriateľov, ktorí hrozia, že Leona premôžu ešte viac rozmanitými spôsobmi útoku ako v pôvodnej verzii. Roky intenzívneho tréningu naučili Leona novým spôsobom, ako používať nôž, čo mu pomáha vyrovnať šance proti neutíchajúcemu náporu nepriateľov. Parírovaním nepriateľských útokov sa môžete vyhnúť oslabujúcemu poškodeniu a vyhnúť sa výpadom nepriateľov, ktorí sa snažia Leona chytiť a udržať na mieste. Chytro využívajte nože na presné zakončenie útoku na zraniteľných nepriateľov, a dokonca môžete využiť prvok prekvapenia a nenápadne zlikvidovať nič netušiacich nepriateľov skôr, než sa vaše nože zlomia

  PREPRACOVANÝ PRÍBEH
  Resident Evil 4 vyberá kľúčové pocity osamelosti a strachu z nepriateľov z pôvodného vydania, zaslepených fanatizmom a zároveň poskytuje jemnejšie vykreslenie motivácií postáv a vzťahov, ktoré definovali ikonu survival hororu z roku 2005.


  PREPRACOVANÁ VIZUÁLNA STRÁNKA
  Resident Evil 4 je postavený na vlastnom RE Engine spoločnosti Capcom a prináša úchvatne fotorealistickú grafiku. Vizuálne efekty sú v rozlíšení 4K, doplnené o ohromujúce osvetlenie a tiene, ktoré vytvárajú intenzívnu atmosféru zblízka.

  BOHATÁ VÝBAVA
  Vracia sa ikonický kufrík a teraz umožňuje Leonovi vyrábať muníciu navrch predmetu a správu zdrojov. Okrem rozšíreného úložného priestoru má aj nové možnosti prispôsobenia, vrátane nových farieb a príveskov. Obľúbené postavy a herné systémy sa vracajú s aktualizáciami, ktoré poskytujú viac zmysluplnú hráčsku voľbu. Obchodník so zbraňami bude predávať aj upravovať zbrane a okrem toho ponúkne spôsoby, ako vymeniť nazbierané drahokamy za rôzny tovar.

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Overený nákup

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

vhlave, vhlave2, premiera
tombraider, darkhorsefigure, zberatelskafigurka, LaraCroft
FUNKO20, FunkoPopFigurky, ZlavynaPopky, Popky, dopravazadarmo
dopravazadarmo, Packeta, doruceniezadarmo
eldenring, shadowoftheerdtree, darcek
chainsawman, figurka, funkopop, xzonesk