Resident Evil 4 (2023)
XSX

(1x)
25,99
Nákupom získate 0,21 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Hororové, TPS, Zombie, Temné
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 47135
 • Od biologickej katastrofy v Raccoon City ubehlo šesť rokov. Jeden z preživších celého incidentu Leon S. Kennedy (Resident Evil 2) bol naverbovaný ako agent podriadený priamo prezidentovi.

  So skúsenosťami z mnohých rôznych misií je Leon vyslaný zachrániť unesenú dcéru prezidenta Spojených štátov. Vystopuje ju až do odľahlej európskej dediny, v ktorej sa s dedinčanmi deje niečo strašné. Opona sa dvíha a odhaľuje zničujúci príbeh o prežití, hrôze a záchrane.

  Resident Evil 4 je remake pôvodnej hry Resident Evil 4 z roku 2005, ktorý je prepracovaný do podoby moderného survivalového hororu zodpovedajúceho roku 2023. Nová verzia hry si uchováva podstatu pôvodného titulu a zároveň prináša moderné herné prvky, najnovšie grafické spracovanie a prepracovaný príbeh, ňou robí najmodernejší survivalový horor, v ktorom sa prelína život so smrťou a hrôza s katarziou.  OŽIVENÁ KLASIKA

  Resident Evil 4 si zachováva podstatu pôvodnej hry, ktorá je teraz zrekonštruovaná s využitím technológií spoločnosti Capcom. RE Engine, ktorý prináša realistický vizuál a ďalšiu hĺbku príbehu, čo nebolo možné v čase vydania pôvodnej hry.

  MODERNIZOVANÁ HRATELNOSŤ
  Na hre pracuje tím stojaci za remakom hry Resident Evil 2 z roku 2019 a nadväzuje na moderný prístup k sérii. Zapojte sa do zbesilých bojov s dedinčanmi z Ganaddosu, preskúmajte európsku dedinu zachvátenú šialenstvom, a riešte hádanky, aby ste sa dostali do nových oblastí a zbierali užitočné predmety pre neustály boj Leona a Ashley o prežitie.


  OHROMUJÚCE HORDY A PREŽITIE NA OSTRIE NOŽA
  Postavte sa hordám zbesilých nepriateľov, ktorí hrozia, že Leona premôžu ešte viac rozmanitými spôsobmi útoku ako v pôvodnej verzii. Roky intenzívneho tréningu naučili Leona novým spôsobom, ako používať nôž, čo mu pomáha vyrovnať šance proti neutíchajúcemu náporu nepriateľov. Parírovaním nepriateľských útokov sa môžete vyhnúť oslabujúcemu poškodeniu a vyhnúť sa výpadom nepriateľov, ktorí sa snažia Leona chytiť a udržať na mieste. Chytro využívajte nože na presné zakončenie útoku na zraniteľných nepriateľov, a dokonca môžete využiť prvok prekvapenia a nenápadne zlikvidovať nič netušiacich nepriateľov skôr, než sa vaše nože zlomia

  PREPRACOVANÝ PRÍBEH
  Resident Evil 4 vyberá kľúčové pocity osamelosti a strachu z nepriateľov z pôvodného vydania, zaslepených fanatizmom a zároveň poskytuje jemnejšie vykreslenie motivácií postáv a vzťahov, ktoré definovali ikonu survival hororu z roku 2005.


  PREPRACOVANÁ VIZUÁLNA STRÁNKA
  Resident Evil 4 je postavený na vlastnom RE Engine spoločnosti Capcom a prináša úchvatne fotorealistickú grafiku. Vizuálne efekty sú v rozlíšení 4K, doplnené o ohromujúce osvetlenie a tiene, ktoré vytvárajú intenzívnu atmosféru zblízka.

  BOHATÁ VÝBAVA
  Vracia sa ikonický kufrík a teraz umožňuje Leonovi vyrábať muníciu navrch predmetu a správu zdrojov. Okrem rozšíreného úložného priestoru má aj nové možnosti prispôsobenia, vrátane nových farieb a príveskov. Obľúbené postavy a herné systémy sa vracajú s aktualizáciami, ktoré poskytujú viac zmysluplnú hráčsku voľbu. Obchodník so zbraňami bude predávať aj upravovať zbrane a okrem toho ponúkne spôsoby, ako vymeniť nazbierané drahokamy za rôzny tovar.

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Overený nákup

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

vysvedcenie, , prazdniny, , vysvecko, tipnadarcek
residentevil, jillvalentine, zberatelskesochy
denotcov, deti, hry, hrysuprevsetkych, xzonesk
bazar, bazarovehry, pokemoni
shrek, funkopop, zberatel, popfigúrky
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts