Richard Burns Rally (nová eXtra Klasika)
PC

(8x)
2,00
Nákupom získate 0,06 kreditov
Štítky: Auta
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 10990
 • Perfektná simulácia motoru vytvorená na základe skutočných informácii o vozidle a individuálnych špecifikácií Foto-realistická grafika Absolútne autentická simulácia ovládania automobilu Autorom spolujazdcových poznámok je Robert Reid Dynamicky sa meniace počasie, má vplyv na stav trati a na jazdnosť vozidla Skvelé, graficky znázornené poškodenie vozidla: od požiaru motoru, úniku paliva až po stratu účinnosti bŕzd až poškodenie karosérie Unikátni trojdimenzionálni systém generovania tratí vrátane, kameňov, kaluží a vyjazdených koľajníc s realistickou hĺbkou majú účinky na trať a autá. Interaktívni real-time servisní park so systémom opráv založeným na komponentoch AI protihráčov s rôznymi štýlmi a technikou jazdy, vedú k nepredvídateľným výsledkom závodov a haváriám; Realistický diváci, ktorí povzbudzujú keď prechádzate okolo, niekedy dokonca zbehnú na trať, ale pomôžu Vám prevrátiť auto naspäť na kolesá ak sa prevráti.; Záchranná helikoptéra, ktorá Vás vyzdvihne, ak nie je možné auto odtiahnuť; Licencia rally závodov z celého sveta; Na českom preklade sa podieľajú i najlepší český rally jazdci v súčasnosti Roman Kresta a Ján Tomanek.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1,6GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 3,1GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta s podporou Pixel Shader. Grafické karty MX nie sú podporované.

  Kategórie

  PC / PC hry / Preteky
  PC / PC hry / Simulátory

  Richard Burns Rally je prví skutočný simulátor rally závodov, prinášajúc najrealistickejší a najpríjemnejší rally zážitok. Tieto skutočné rally závody vyžadujú taktiku, inteligenciu i vytrvalosť a samozrejme aj rýchlosť, agresiu a odvahu riskovať.
  Na začiatku vo Forest Experience Rally School v North Wales naučia hráča k základom taktiky, prípravy a k nutným veciam pri jazdení rally, sám Richard Burns a jeho spolujazdec Robert Reid. Tak už nič nebráni tomu, aby sa hráč stal členom tímu a odštartoval kariéru rally jazdca. V hre sú zahrnuté doplnkové herné módy, vrátane Richard Burns Challenge, kde majú hráči šancu súťažiť priamo s Richardom Burnsom, alebo skúsiť hot-seat pre 4 hráčov v multiplayerovej hre.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (8)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Nejlepší automobilová a závodní hra,jakou jsem kdy hrál.

 Neoverený nákup

absolutně nejlepší rally hra která kdy vyšla a těžko se bude někdy překonávat

 Neoverený nákup

VYNIKAJÍCÍ - 100%

 Overený nákup

Opravdový fanda motorismu by u hry seděl celý den.Hlavně díky jízdě na suché šotolině je to nejlepší simulátor rally na trhu a osobně pochybuji,že bude v dohledné době překonán.

 Neoverený nákup

Bezkonkurenčně nejlepší takřka dokonalá rally hra, vedle které vypadá celá Colin McRae série jako hodně retardovaný invalida :-), pro fanouška žánru je to v kombinaci s perfektní cenou jednoznačná povinnost.

 Overený nákup

Na dlouhou dobu nepřekonatelný rally simulátor, bez volantu ani ránu, i když je to také zábava, ale prostě auto se řídí volantem a pedály.

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame