Rugby 06
PC

54,99
Nákupom získate 0,55 kreditov
Štítky: Futbal
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11725
 • Využite schopnosti týchto rugby velikánov ;Vylepšená taktika - môžete vyberať medzi 25 taktickými manévrami. – vyberte si tú najefektnejšiu alebo takú, ktorá najviac vyhovuje spôsob Vášho hrania. ;Off-Load Passing - odlákajte útočníka a využite vzniknutý priestor na útočnej čiare, kam presuniete svojich hráčov. Rýchle a plynulé rugby, to je označenie tejto hry ;Skvelý komentár - Ian Robertson sa vracia s celkom novým komentátorom - legendárnou hviezdou z týmu All Black, Grantem Foxem ;Lepší štadión a aj hráčske podmienky - Vylepšená ilustrácia štadiónu s praporkami, 3D trávnikom, špecifickým dizajnom vlajok pre každý tým, s viditeľným dýchaním hráčov, v kombinácií s novými poveternostnými podmienkami; so snehom a hmlou, Vám umožní skutočný rugby zážitok ;Hra EA SPORTS Rugby 06 predstavuje viac licenčných týmov a turnajov, vrátane Guinness Premiership ;Režim World League (Svetová liga) - Postavte súťažný tým z tých najlepších hráčov. Snažte sa ponúknuť viac ako súperiace kluby. Len tí najlepší manažéri majú vyhrané ;Rýchle penalty a lineouty ;Nedajte šancu útočníkom

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové
  Vychutnajte si pocit napätia v hre Rugby 06 od EA SPORT, ktorá Vás prenesie do prostredia rugby hry a poskytne Vám intenzívny rugby zážitok. Preniknite najhlbšie do zákulisia hry v tejto rýchlej a realistickej hre.

  Doveďte svoj tým k víťazstvu s účasťou počítačových hráčov, ich vynaliezavosť a disciplína môže odvrátiť porážku a pripraviť pôdu pre zaslúžené víťazstvo.

  Keď napätie vrcholí, je treba použiť taktické prvky a zvrátiť skóre na svoj prospech. Dajte však pozor, aby sa hra neobrátila proti Vám.

  Hra EA SPORTS Rugby 06, s autentickými týmami i hráčmi s expanzívnou akciou obnažuje srdce i dušu jednej z najväčších športových hier na svete.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame