Rugby 06
PC

54,99
Nákupom získate 0,55 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Futbal
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 11725
 • Využite schopnosti týchto rugby velikánov ;Vylepšená taktika - môžete vyberať medzi 25 taktickými manévrami. – vyberte si tú najefektnejšiu alebo takú, ktorá najviac vyhovuje spôsob Vášho hrania. ;Off-Load Passing - odlákajte útočníka a využite vzniknutý priestor na útočnej čiare, kam presuniete svojich hráčov. Rýchle a plynulé rugby, to je označenie tejto hry ;Skvelý komentár - Ian Robertson sa vracia s celkom novým komentátorom - legendárnou hviezdou z týmu All Black, Grantem Foxem ;Lepší štadión a aj hráčske podmienky - Vylepšená ilustrácia štadiónu s praporkami, 3D trávnikom, špecifickým dizajnom vlajok pre každý tým, s viditeľným dýchaním hráčov, v kombinácií s novými poveternostnými podmienkami; so snehom a hmlou, Vám umožní skutočný rugby zážitok ;Hra EA SPORTS Rugby 06 predstavuje viac licenčných týmov a turnajov, vrátane Guinness Premiership ;Režim World League (Svetová liga) - Postavte súťažný tým z tých najlepších hráčov. Snažte sa ponúknuť viac ako súperiace kluby. Len tí najlepší manažéri majú vyhrané ;Rýchle penalty a lineouty ;Nedajte šancu útočníkom

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové
  Vychutnajte si pocit napätia v hre Rugby 06 od EA SPORT, ktorá Vás prenesie do prostredia rugby hry a poskytne Vám intenzívny rugby zážitok. Preniknite najhlbšie do zákulisia hry v tejto rýchlej a realistickej hre.

  Doveďte svoj tým k víťazstvu s účasťou počítačových hráčov, ich vynaliezavosť a disciplína môže odvrátiť porážku a pripraviť pôdu pre zaslúžené víťazstvo.

  Keď napätie vrcholí, je treba použiť taktické prvky a zvrátiť skóre na svoj prospech. Dajte však pozor, aby sa hra neobrátila proti Vám.

  Hra EA SPORTS Rugby 06, s autentickými týmami i hráčmi s expanzívnou akciou obnažuje srdce i dušu jednej z najväčších športových hier na svete.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka
heroesofmightandmagic3, stolovka, stolovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, českéhry
fallout, falloutseries, falloutanthology