Saints Row: The Third - Remastered CZ
PS4

(1x)
39.99
Nákupom získate 1.60 kreditov
Lokalizácia: České titulky, Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: FPS, 2D adventúra, Open-world
Hra je tiež dostupná pre:  XBOX
 • Saints Row: The Third - Remastered vám dáva kontrolu nad Saints v nevídaných výšinách na mestskom ihrisku, ktoré je len a len vaše. Mesto patrí vám. Toto sú vaše pravidlá. Remaster vylepšuje grafiku tak, že mesto hriechov Steelport nevyzeralo nikdy lepšie! Hra vychádza vrátane všetkých rozširujúcich DLC.

  THIRD STREET Saints
  V úlohe hrdinu prvých dvoch hier sa po boku svojej kamarátky Shaundi tentoraz budete musieť rozhliadnuť v novom meste Steelport, kam presedlal celý gang Third Street Saints. Vo svojej niekdajšej bašte Stilwater si totiž nechali narásť také ego, že sa spolčili so skorumpovanou korporácií Ultor, začali predávať vlastné tričká, nachystali o sebe celovečerný film a pritom si stále mysleli, že sú nedotknuteľní.

  Saints Row: The Third - Remastered (PS4)
  AKO DOMA
  Keď sa potom Saints počas jednej obyčajnej lúpačky pokúsili vybrať sejf banky, ktorá patrila Phillipovi Lorenovi, poštvali proti sebe príliš ťažkú váhu. O jeden napínavý únos, prestrelku a bláznivú misiu,  sa teda neskôr ocitnete v novom meste. Orientovať sa tu budete ľahko, pretože Volition celú metropolu designovali s ohľadom na hráča: z každého kopčeku vždy uvidíte na mrakodrapy v centre, aby ste ľahšie určili vlastnú polohu na mape voči stredu metropoly, a v meste bude niekoľko ľahko zapamätateľných miest, krčiem, či pomníkov, podľa ktorých hravo nájdete cestu.

  saints row
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

Je to šílený jako tenkrát... Skoro každá mise vypadá jako kdyby se spojilo mission impossible s rychle a zběsile ???? české titulky jsou veliké plus jediné co mě osobně trochu vadí je to že tam není autoaim ale bavím se...