Sensible Soccer 2006
PC

3,90
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Futbal
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 12158
 • Návrat klasiky!

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1,4GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 1,0GB voľno na disku, 8x CDROM, grafická karta Ati Radeon 8500 a vyššia alebo nVidia GeForce 3 a vyššia (GeForce 4MX nie je podporovaná)

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové
  Novodobá verzia arkádového futbalu s pohľadom na ihrisko z vtáčej perspektívy a vertikálnom scrollingu, čo umožňuje vidieť prakticky celú hraciu plochu, vďaka ktorému môžete lepšie plánovať jednotlivé akcie.

  K ovládaniu jednotlivých hráčov vám postačí otáčanie o 360 stupňov a s pomocou dvoch tlačidiel zvládnete všetky ostatné činnosti. Nechýba pritom možnosť ovplyvňovať ľahko zvládnuteľné finty falošné lopty po prevedení streľby, či prihrávky.

  Hra samozrejme ponúka nové audiovizuálne spracovanie, ktoré však svojím humorným pojatím odpovedá štýlu originálneho Sensible Socceru. Hráči sú spracovaní pomocou cel-shadingu a majú opäť väčšie hlavy ako telo.

  Čo sa obsahu týka, okrem singlu je k dispozícií i multiplayer aj pre 4 hráčov. Ďalej sa tešte na 50 pred pripravených turnajov a súťaží z celého sveta i možnosť vytvoriť si pomerne ľahko ďalšiu vlastnú súťaž. Rovnako tak je k dispozícií i možnosť vytvárať vlastných hráčov i tímy.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet