Settlers V: Dědictví králů - addon
PC

13,99
Nákupom získate 0,56 kreditov
Štítky: Budovateľské
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11416
 • Nová kampaň, nové misie, nové pred skriptované mapy pre hru jedného hráča, celkom cez 20 nových misií; Mapy pre viacerých hráčov s rozličnými motívmi; 3 noví hrdinovia - jeden klaďas, jeden záporák a jeden od každého trochu; Možnosť stavať mosty - kamenné i zdvíhacie; Nové možnosti - budov i jednotky (napr. dobrodruhovia a zlodeji, ktoré môžete prenajať v hostinci); Nový typ jednotky - Rifleman; Nové prostredie a nový "typ počasia" - prízemná hmla, ideálne pre naladenie tajomnej atmosféry; Editor máp - nekonečné možnosti vytvárania ďalších misií samotnými hráčmi Settlers

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,0GB voľno na disku, 4x CDROM, originálna hra SettlersV.

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Po Kerberosovej porážke je Staré kráľovstvo videné právoplatným následníkom Dariom. Po útoku Temných Rytierov žije kráľovstvo v mieri, harmónií a prosperite. Ale nie celé kráľovstvo. Sú tu náznaky, že sa chystá povstanie a je zavraždený jeden z Dariových najbližších spoločníkov. Na obzore je nové nebezpečenstvo a opäť je to Dario, kto musí bojovať za bezpečie kráľovstva a všetkých jeho obyvateľov.
  Datadisk nadväzuje na pôvodný príbeh hry a prináša nové misie, jednotky a budovy. Navyše nájdete tu i 3 unikátnych hrdinov a editor máp.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Settlers V: Dědictví králů - addon? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame