The Settlers V: Dedičstvo kráľov - EXPANSION
PC

13,99
Nákupom získate 0,56 kreditov
Doprava
od 1,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Budovateľské
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 11416
 • Nová kampaň, nové misie, nové pred skriptované mapy pre hru jedného hráča, celkom cez 20 nových misií; Mapy pre viacerých hráčov s rozličnými motívmi; 3 noví hrdinovia - jeden klaďas, jeden záporák a jeden od každého trochu; Možnosť stavať mosty - kamenné i zdvíhacie; Nové možnosti - budov i jednotky (napr. dobrodruhovia a zlodeji, ktoré môžete prenajať v hostinci); Nový typ jednotky - Rifleman; Nové prostredie a nový "typ počasia" - prízemná hmla, ideálne pre naladenie tajomnej atmosféry; Editor máp - nekonečné možnosti vytvárania ďalších misií samotnými hráčmi Settlers

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,0GB voľno na disku, 4x CDROM, originálna hra SettlersV.

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Po Kerberosovej porážke je Staré kráľovstvo videné právoplatným následníkom Dariom. Po útoku Temných Rytierov žije kráľovstvo v mieri, harmónií a prosperite. Ale nie celé kráľovstvo. Sú tu náznaky, že sa chystá povstanie a je zavraždený jeden z Dariových najbližších spoločníkov. Na obzore je nové nebezpečenstvo a opäť je to Dario, kto musí bojovať za bezpečie kráľovstva a všetkých jeho obyvateľov.
  Datadisk nadväzuje na pôvodný príbeh hry a prináša nové misie, jednotky a budovy. Navyše nájdete tu i 3 unikátnych hrdinov a editor máp.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

doom, doom30, doomslayer, 30years
darcek, zalozka, ilustracia
50letvideoher, levelmagazine, hernecitanie, ohrachalidech, hernelegendy
pokemonsk, pokemontcg, tcg, pokemon, darcek, vianoce
fortnitexmarvel, komiks, darcek, knihy, vianoce2023, lampicky, svetielka
gtavi, gta6, gtavitrailer, gtaphotography, gtacko