Shadow of the Colossus
PS4

(1x)
32.99
Nákupom získate 1.32 kreditov
 • 32.99 €
  Skladom
Doporučený vek: Od 16 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Fantasy, TPS, Open-world, PS4 Pro Enhanced
 • Kompletný remake legendárnej hry od Fumito Uedy. Putovanie mladého chlapca, ktorý sa porazením 16 obrovských Colossov snaží oživiť dievčinu, patrí medzi moderné herné klenoty. Pre PS4 bola hra od základu prepracovaná, nejde teda len o remaster vo vyššom rozlíšení.

  EPICKÉ MOMENTY V LEPŠEJ GRAFIKE
  Studio Bluepoint Games dalo emóciám, napätiu a kráse pôvodného dobrodružstva Fumito Uedy nový, dychberúci kabátik. Každý epický moment je vďaka vylepšenej grafike a výkonu ešte viac ohromujúci a nezabudnuteľný.

  PORAZIŤ 16 KOLOSOV
  Máte jedinú úlohu - aby ste mohli priviesť dievča späť k životu, musíte poraziť 16 obrov. Vybavení iba svojím dôvtipom, magickým mečom a lukom sa vydáte v sedle svojho verného koňa do obrovského sveta, kde budete hľadať každého z kolosov. Ale dávajte pozor - hoci má každý z obrov svoju slabinu, nájsť ju a využiť vôbec nebude ľahké. Napínavý mix preskúmavanie, skákanie, riešenie hádaniek a akcie už na vás čaká.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (1)

Hodnotenie 8/10

Shadow of the Colossus se vydal mezi hráče hledat nové fanoušky. A díky povedenému audiovizuálními zpracování dostává příběh Wandera a jeho koně Agra nový impuls, který určitě přitáhne další hráče do zapovězených pustin. Zamrzí mírně chaotická kamera ve vypjatých chvílích a sporadický trhaný pohyb postav, ale to jsou jen drobné pihy na kráse příjemně plynoucího titulu.  Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

Parádní remake slavné hry, od prvních minut je jasné, že tato hra je prostě klenotem a prakticky povinností pro všechny majitele PS4. Sám jsem nepolíben předchozími verzemi a tato mi udělal velkou radost, navíc jsem si doplnil herní vzdělání. D9ky BLuepoint games!;)