Silent Hill 3
PC

20,99
Nákupom získate 0,42 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: Hororové, TPS
Kód produktu: 10696
 • PC konverzácia famózneho tretieho dielu najpredávanejšej hororovej série pre PS.; Čaká vás zložitá zápletka spolu s kombináciou rébusov a akcie.; Skutočná hororová atmosféra spôsobujúca hrôzu v očiach, drkotajúce zuby a chvejúce sa prsty na klávesnici.; Použite akúkoľvek zbraň, na ktorú cestou narazíte či je to pištoľ, samopal, alebo trebárs kus kovovej trúbky.; Neuveriteľné vysoké rozlíšenie a vizuálne detaily činia prostredím dokonale realisticky.; K správnej hororovej atmosfére prispievajú i nezvyklé uhly kamery, pôsobivé zvukové efekty a tiež všade prítomná hudba od Yamaoka-san.; Všetko dohromady tvorí skutočne strhujúce a nervy trhajúce zážitky, ktoré ešte umocňuje inovatívny spôsob hrania a dejových zvratov.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 3,0GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Strach a hrôza nás neopustí ani v novembri, kedy CD Projekt vydáva v Čechách vylepšenú konverzáciu hry Silent Hill 3, famózneho tretieho titulu najpredávanejšej hororovej série pre PS.

  Silent Hill 3 je najväčším, najambicióznejším a najnapínavejším titulom tejto série, ktorý vám naženie husiu kožu a jeho zložitá zápletka spolu s kombináciou rébusov a akcie vás nadlho pripúta k počítaču. Táto hra opustí hmlovité ulice, kde sa odohrávali prvé dva diely a miesto toho sa zameriava na Heather, mladú slečnu ktorá v meste býva. Táto bezstarostná dievčina sa raz vydá na výlet do miestneho nákupného centra a netuší, že sa o jej život skoro od základov zmení. Tesne predtým, než Heather z obchodu odíde, sa totiž celý komplex premení na temné a strašidelné miesto. Všetky chodby sú zrazu prázdne – len tu a tam k hlavnej hrdinke dopadne ozvena tajuplných zvukov a v tieni občas letmo zahliadne zradné groteskné podoby záhadných tvorov.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

borderlands, liliththefirehawk, tinytina, figurky
metalgearsolid, hernysoundtrack, vinyl, herneLP, hernahudba, , solidsnake
onepiecemerch, goingmerryship, zberatelskafigurka, modellodi
SeaOfStarsArt, hernecitanie, , BookOfArt, indiehra
zlatosomdoma, zberatelskafigurka, dinosaurove, dinosauri
FunkoPop, JackSparrow, Predobjednavka, PiratiZKaribiku, zberatelskafigurka