Skábma Snowfall
PS5

17,99 24,99 €

Zľava platí do 30.12.2024 alebo vypredania

Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: 3D plošinovka
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 53234
Hra je tiež dostupná pre:  SWITCHPS4
 • Rytmus prírody je v ohrození! Ste Áilu, mladý Sám, ktorého obyčajný deň strávený pasením sobov sa premení na dobrodružstvo. Objavte staré obyčaje Noaidi, sámskych liečiteľov. Ovládnite silu bubienka Noaidi a spriaznených duchov a bojujte proti chaosu, ktorý sa šíri po celom kraji!

  Skábma – Snowfall je doteraz nevídaná prezentácia príbehov domorodých Sámov a ich kultúry. Preskúmajte severskú krásu vo svete, kde ožívajú staré severské príbehy od táboráka! Pomocou dôvtipu riešte hádanky s prostredím a plošinovkové výzvy v tomto príbehovom dobrodružstve z pohľadu 3. osoby.

  Vy hráte ako Áilu, mladý sámsky pasáčik, ktorý pátra po zabehnutej sobici. Záhada silnejúceho chaosu sa začne rozpletať, keď Áilu nájde starý očarovaný bubienok Goavddis. Nakazeným nezostáva veľa času, ale v bubienku stále bijú dávno stratené vedomosti Noaidi, sámskych liečiteľov.

  PRÍBEHOVÁ HRA
  Jedinečný príbeh spätý s najsevernejším domorodým národom v Európe – Sámi. Užite si filmové predely s kompletným dabingom v severnej sámčine a ponorte sa do tohto príbehového dobrodružstva.
  Skábma Snowfall (PS4)
  SPRIAZNENÍ DUCHOVIA
  Nájdite štyroch spriaznených duchov: sovu Skuolfi, medveďa Guovža, pstruha Čámsa a líšku Rieban. Tí všetci majú rôzne schopnosti, ktoré ovplyvňujú váš pohyb a zručnosť zažehnať chaos, ktorý sa šíri cez Sámiland.
  Skábma Snowfall (PS4)
  BUBNUJTE A OBJAVUJTE
  Pomocou bubienka a schopností spriaznených duchov odhaľte v arktickej prírode neviditeľné živly. Nasledujte stopy, ktoré vedú k zberateľským predmetom a duchom ľudí a stromov, ktorí vám pomôžu zdolávať prekážky a hádanky s prostredím.
  Skábma Snowfall (PS4)
  PODMANIVÝ SEVERSKÝ SVET
  Objavte záhadnú krajinu vo fyzickom i duchovnom svete vďaka okúzľujúcej hudbe, ktorá zahŕňa tradičný sámsky spev yoik od cenami ovenčenej Hildy Länsmanovej. Preskúmajte svet Áilu, nájdite dedkove rodinné poklady, poznámky o sámskej kultúre očami cudzincov, chytajte zajaca a hovorte s duchmi, ktorí vám prezradia viac o hernom svete a sámskych príbehoch.
  Skábma Snowfall (PS4)
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Skábma Snowfall? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

shrek, funkopop, zberatel, popfigúrky
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernecitanie, adventury
soulsborn, darksouls, komiksypocesky