Song in the Smoke: Rekindled VR2
PS5

32,99
Štítky: Virtuálna realita, PlayStation VR2
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 52659
 • Vstúpte do smrtiaceho, ale krásneho sveta hry Song in the Smoke, pohlcujúceho dobrodružstvo o prežití pre PlayStation VR2.

  Nájdi spôsob, ako prežiť noc v zradnom lese plnom hladných tvorov. Prejdete do útoku a vyrobíte si zbrane? Alebo zvolíte obranu a zarobíte oheň, aby ste krvilačné tvory zastrašili? Vrhnete sa do prieskumu okolia a nájdete lepšie táborisko? To je len niekoľko rozhodnutí, ktoré budete musieť urobiť, ak chcete prežiť noc.
  Vyžaduje sadu PlayStation VR2

  VÝROBA ZBRANÍ
  Herný svet je plný materiálov, ktoré môžete využiť vo svoj prospech. Vyrobte si lúk alebo kyj, aby ste zahnali nepriateľov, pripravte si protilátky a tonika, aby ste vyliečili zranenie a zahrejte sa výrobou oblečenia a zakladaním ohňa.
  Song in the Smoke: Rekindled VR2
  PRIESKUM TAJOMNÉHO SVETA
  VVedľa fialových operencov pijú u napájadiel jelene, v podrastu sa preháňajú podivné lasicovité šelmy a možno zahliadnete aj zviera také veľké, že vyzerá skôr ako obrovský balvan.
  Song in the Smoke VR2
  TEN PRAVÝ SURVIVAL
  Vďaka PlayStation VR2 sa môžete naplno ponoriť do akcie. Simulujte pohyb pri streľbe z luku, rezaní dreva alebo zakladaní ohňa.
  survival
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Song in the Smoke: Rekindled VR2? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame