Soulstice: Deluxe Edition
PS5

(2x)
33,99 47,95 €

Zľava platí do 31.12.2023 alebo vypredania

Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Bojové, Fantasy, Hororové, Akčná adventúra, 3D plošinovka
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: České titulky, Angličtina
Kód produktu: 47123
Hra je tiež dostupná pre:  XSX
 • Budúcnosť Svätého kráľovstva keidaského sa ocitne v ohrození, keď do sveta ľudí vtrhnú cez Oponu mocné a neľútostné bytosti známe ako „prízraky“. Tie napádajú svoje obete, zmocňujú sa ich tiel a menia ich na nezastaviteľné, odporné monštrá hodujúce na všetkom živom. Obyvateľov kráľovstva pred nimi dokážu ochrániť iba „chiméry“ – hybridní bojovníci vzniknutí spojením dvoch duší.

  Briar a Lute sú dve sestry znovuzrodené ako chiméra. Táto premena priniesla Briar nadľudskú silu a odolnosť, zatiaľ čo Lute – ktorá kvôli spojeniu svojej duše so sestrinou obetovala život – sa premenila na tieň s tajomnými schopnosťami. Briar s Lute dostanú za úlohu oslobodiť zničené mesto Ilden a pri tom zistí, že poriadok, ktorému slúži, má oveľa ambicióznejší plán.

  Skúmajte temný svet skrývajúci veľa záhad, ovládnite dynamický súbojový systém a osvojte si vzájomne prepojené schopnosti dvoch sestier vo fantasy príbehu o dospievaní so svižnou akciou, zákernými nepriateľmi a ohromujúcimi súbojmi s bossmi.

  DELUXE EDITION OBSAHUJE

  - hru Soulstice: Deluxe Edition
  - digitálny artbook
  - digitálny soundtrack
  - balíček predmetov "Ashen Blade"

  Soulstice: Deluxe Edition (PS5)

  České titulky budú dodané formou D1 patche.


  BOJUJTE RUKU V RUKE

  Ovládajte súčasne obe sestry – Briar aj Lute. Vrhnite sa na nepriateľov s pomocou útokov nablízko a komb ako Briar a ovládnite bojisko svojimi nadprirodzenými silami ako Lute. Kombináciou ich jedinečných predností odomykajte mocné, transformačné schopnosti a postupne odhaľujte skutočný potenciál, ktorý môžu ako chiméra dosiahnuť.

  Soulstice: Deluxe Edition (PS5)
  SKÚMAJTE ZNIČENÉ MESTO
  Na oblohe nad kedysi svätým mestom Ilden sa otvorila „trhlina“. S tým, ako si k nej budú Briar a Lute prebojovávať cestu, budú čeliť spletitým rébusom a záhadám, zatiaľ čo ich okolie bude stále nepriateľskejšie a pokrivenejšie.

  Soulstice: Deluxe Edition (PS5)
  UPRAVUJTE SVOJE ZBRANE
  Počas svojho dobrodružstva budete priebežne odomykať a vylepšovať nové zbrane, ktoré môžete ľubovoľne prepínať aj uprostred boja a vykonávať tak štýlové a vysoko ničivé kombá.

  Soulstice: Deluxe Edition (PS5)
  BOJUJTE S RÔZNYMI DRUHMI NEPRIATEĽOV
  Spoza Opony prenikla do sveta ľudí odporná zmes prízrakov, skazených a posadnutých. S využitím Lutiných unikátnych aur tieto stvorenia odhaľujte a oslabujte a prispôsobujte sa neustále sa meniacemu bojovému tempu.

  Soulstice: Deluxe Edition (PS5)
  ZISTITE PRAVDU O SVOJOM PÔVODE
  Prostredníctvom temného príbehu naplneného vzájomnou láskou dvoch sestier a sebaobetovaním odhaľujú Briar s Lute pravdu o sebe samých i svojich nových schopnostiach a pri tom vzájomne spolupracujú a zostávajú verné svojmu neporušiteľnému putu.

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (2)

  (Xzone.cz)
  Overený nákup
  • Zajímavá hra ale né pro všechny,trošku jako devil may cry s prvkami rpg

   (Xzone.cz)
   Overený nákup
   • cz lokalizace
   • Dvojice hlavních hrdinek
   • Zlobivá kamera

   Soulstice není žádná soulsovka, jak by se podle názvu mohlo zdát, ale klasická, téměř až oldschoolová hack and slash hra

   Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
   Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
   Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

  Sledujte nás na instagrame