Star Wars - Galaxies: The Complete Online Adventures
PC

40,99
Nákupom získate 1,23 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Sci-Fi
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 10695
 • Balenie hry obsahuje:
  pôvodnú hru Star Wars Galaxies
  datadisk Jump to Lightspeed
  datadisk Episode III Rage of the Wookiees
  datadisk Trials of OBI-WAN
  V balení je rovnako priložený kupón na 30 dní hrania a exkluzívni obsah z tvorby hry.

  Ponorte sa do sveta Episode III Revenge of the Sith ;Preskúmajte Kashyyyk – do hry bola pridaná i domovská planéta Wookiee vrátane príslušného vesmírneho sektoru ;Plňte viac ako 100 príbehových úloh – pridajte sa k Wookieem v ich boji za slobodu proti Impériom podporovaným trandoshanským otrokárom, alebo naopak pomáhajte Impériu v ich snahe potlačiť rastúci vplyv Rebelov! ;Navštívte a objavte radu významných miest a zón, medzi ktorými nechýbajú mesta Wookieeov, trandoshanské otrokárske tábory a lovecké zóny bohatých Rodianov ;Veďte nové vesmírne lode inšpirované filmom Star Wars Episode III: Revenge of the Sith, napríklad Anakinovým Jedi Starfighterom ;Vylepšite si svoju postavu novými kybernetickými súčiastkami, ktoré vám prinesú nové schopnosti a vylepšia vaše bojové vedomosti ;Vydajte sa na nové náročné výpravy za dolovaním vo vesmíre a získajte tak cenné suroviny, ktoré môžete predať remeselníkom obývajúcim rôzne planéty. Komu sa podarí prežiť nájazdy vesmírnych pirátov, toho čaká nesmierne bohatstvo ;Vychutnajte si nový bojový systém s novými zbraňami, efektmi a hlavne unikátnym užívateľským rozhraním, vďaka ktorým sú súboje zaujímavejšie a hlavne zábavnejšie!

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1000MHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 2,0GB voľno na disku, DVDROM, pripojenie k internetu. Za hranie sa platia mesačné poplatky kreditnou kartou alebo predplatenou kartičkou. K aktivácií prv

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG

  Star Wars Galaxies: Episode III Rage of the Wookiees rozširuje svet Star Wars Galaxies tím, že do neho pridáva množstvo nového obsahu inšpirovaného filmom Star Wars Episode III: Revenge of the Sith. Medzi prvkami čerpajúcimi námet z Epizódy III nájdete aj známou planétu Wookiee Kashyyyk, a to vrátane temných tvorov, vozidiel a vesmírnych lodí, ktoré si svoju premiéru ukážu v poslednom diele trilógie, ktorý sa do kín dostane neskôr.

  Na dobrodružnej planéte Kashyyyk hráči narazia pri plnení komplexných misií a na množstvo zaujímavých miest a prvkov, ktoré obohacujú príbeh. Misie, ktoré vás zapoja do dlhotrvajúceho boja medzi Wookieemi a ich nenávidenými nepriateľmi - trandoshanskými otrokármi, vás prevedú nielen po celej planéte, ale pri ich plnení sa pozriete i do vesmíru.

  V datadisku Rage of the Wookiees sa objavuje aj nový herní prvok. Zariadenie a príslušné schopnosti hráči získajú splnením série úloh majúcich priamu nadväznosť na príbeh odohrávajúci sa na planéte Kashyyyk a v priľahlom vesmírnom sektore. Toto zariadenie môžete využiť v 11 vesmírnych sektoroch a získať tak drahocenné suroviny.

  Okrem nového obsahu prevzatého z filmu Star Wars Episode III: Revenge of the Sith nájdete aj možnosti preskúmať Kashyyyk + vás v hre čaká i kybernetika. Tento prvok je prebratý z novej trilógie a hráčom umožní nahradzovať časti ich tiel rôznymi implantátmi a vylepšovať si tak základne štatistiky a bojové vedomosti.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, českéhry
fallout, falloutseries, falloutanthology
darksouls, fromsoftware, hernecitanie
poselsmrti, xzoneoriginals, vinyl, hernahudba, hudbanavinyle, lpčka
silenthill2, redpyramidthing, silenthill, pyramidhead