Star Wolves 2
PC

5,20
Nákupom získate 0,21 kreditov
Štítky: Sci-Fi
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12711
 • Star Wolves 2 je pokračovaním najviac predávanej space stratégie s funkčným hracím systémom.; Rozsiahly svet hry s 50-timi hviezdnymi systémami, ktorými sa budete môcť bez obmedzení pohybovať.; Nové technológie, množstvo nových lodí vrátane materskej lode, zbraní a ďalšieho vybavenia.; Nové postavy a žoldáci, ktorý sa môžu stať členmi týmu.; Nelineárny príbeh, niekoľko spôsobov zakončení hry a dynamických misií. Je to len na hráčovi, ktorou cestou a misiou sa vyberie.; Možnosť vylepšiť si svoju loď o celú radu nových prvkov.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,5GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG

  Pokračovanie strategického 3D RPG, jeho príbeh sa tento krát odohráva v roku 2232, kde imperiálne jednotky pokračujú v boji proti separatistickým jednotkám a pirátom, ich útoky sú v poslednej dobe stále častejšie. Piráti sa totiž snažia využiť dočasné prímerie medzi impériom a megakorporáciou, ktoré sa však do ústraní stiahli len na oko. V skutočnosti len zbierajú sily a pomaly sa pripravujú na chvíľu, kde sa budú môcť prihlásiť o slovo a bojovať s impériom o víťazstvo. Tá chvíľa práve nastala a v rovnakej dobe sa do hry opäť zapojuje hráč, pred ktorým už po druhý raz stojí vojnou sužovaná galaxia s množstvom zjavných i skrytých hrozieb, nebezpečných oblastí a tajomných entít.

  Star Wolves 2 ponúka rovnaký koncepční základ ako pôvodná hra, ktorá je opäť obalená zaujímavou zápletkou a s príbehom s účasťou rady NPC postáv. Znovu sa postavíte pred neskutočne rozľahlý vesmír s 50 hviezdnych systémoch, ktorými sa budete môcť bez obmedzení pohybovať v rámci hlavnej príbehovej línie i mimo nej. Hra totiž opäť ponúka obrovské množstvo nepovinných – náhodne generovaných i pred pripravených úloh.

  I tento krát si môžete zvoliť svoj osud, môžete sa stať obchodníkom, pirátom, žoldákom, inštruktorom.... Oproti pôvodnej hre pokračovanie ponúka nielen vylepšené audiovizuálne spracovanie ale aj interakciu i ovládanie, ale i nové technológie, množstvo nových lodí, zbraní a ďalšieho vybavenia. Za svoje peniaze si tak budete môcť napr. prenajať nové postavy vrátane žoldákov, pokiaľ to bude náročnosť aktuálnej úlohy vyžadovať. Vítanou novinkou je i zaradenie veľkých materských lodí, k ich ovládaniu sú treba rovno dvaja piloti.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Star Wolves 2? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame