Starfield
PC

59,99
Poštovné zadarmo
Nákupom získate 1,20 kreditov
DOPRAVA DO PACKETY ZADARMO
DOPRAVA DO PACKETY ZADARMO
pri objednaní tovaru skladom nad 4,00 € (len do 24.9.)
Aktivácia: SteamSteamŠtítky: Sci-Fi, Vesmírna
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 54727
Hra je tiež dostupná pre:  XSX

Darček k objednávke

Bonus k objednávke

 • Starfield je prvý nový svet po viac ako 25 rokoch od Bethesda Game Studios, oceňovaných tvorcov hier The Elder Scrolls V: Skyrim a Fallout 4. V sci-fi RPG novej generácie si vytvoríte ľubovoľnú postavu as jedinečnou slobodou sa vydáte na epickú cestu za odpoveďou na najväčšiu záhadu ľudstva. V roku 2330 sa ľudstvo vydalo mimo našej slnečnej sústavy, osídľuje nové planéty a žije ako vesmírny národ. Vy sa pridáte ku Constellation – k poslednej skupine vesmírnych objaviteľov, ktorí hľadajú vzácne artefakty po celej galaxii – a budete skúmať rozsiahly vesmír.

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG

  VYPRÁVAJTE SVOJ PRÍBEH
  V hre Starfield je najdôležitejší príbeh ten, ktorý rozprávate vy so svojou postavou. Začnite svoju výpravu tak, že si upravíte vzhľad a určíte si príbehové pozadie a vlastnosti. Budete skúseným objaviteľom, očarujúcim diplomatom, plazivým kyber runnerom, alebo niečím úplne iným? Voľba je na vás. Rozhodnite sa, kým budete a čím sa stanete.
  Starfield (PC)
  PRESKÚMAJTE VESMÍR
  Vydajte sa na cestu medzi hviezdami a objavte viac ako 1000 planét. Pohybujte sa v rušných mestách, prehľadávajte nebezpečné základne a zdolávajte divokú krajinu. Spoznajte a verbujte hŕstku zaujímavých postáv, pridajte sa k výpravám rôznych frakcií a plňte zákazky po osídlených sústavách. Neustále na vás budú čakať nové príbehy a zážitky.
  Starfield (PC)
  BUĎTE KAPITÁNOM NA LODI SVOJICH SNOV
  Pilotujte loď svojich snov a velte posádke. Prispôsobte si vzhľad lode, upravte kľúčové systémy vrátane zbraní a štítov a získajte jedinečné bonusy vďaka členom posádky. V hlbokom vesmíre sa zapojíte do riskantných leteckých súbojov, narazíte na náhodné misie, budete kotviť na vesmírnych staniciach a dokonca môžete napadnúť a zabaviť nepriateľské lode, ktoré si pridáte do zbierky.

  Starfield (PC)
  OBJAVUJTE, ZBIERAJTE, BUDUJTE
  Objavujte planéty a ich faunu, flóru a suroviny potrebné na výrobu všetkého od liekov a jedla po vybavenie a zbrane. Budujte predsunuté stanice, najímajte posádku, ktorá bude pasívne ťažiť materiál, a zakladajte nákladné spoje kvôli preprave surovín medzi nimi. Investujte tieto suroviny do výskumných projektov a odomknite si jedinečné výrobné recepty.
  Starfield (PC)
  NABITÉ A ODISTENÉ
  Vesmír dokáže byť nebezpečné miesto. Vďaka vyladenému súbojovému systému získate nástroje na riešenie každej situácie. Či už dávate prednosť ďalekonosným puškam, laserovým zbraniam či demoláciam, každý druh zbrane je možné upraviť podľa vášho herného štýlu. Prostredie s nulovou gravitáciou obohacujú súboje o chaotický zážitok, zatiaľ čo tryskové batohy dávajú hráčom doposiaľ nevídanú slobodu pohybu.
  Starfield (PC)
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (2)

  • Petra (Xzone)

   Peter: Dobrý deň, ide o krabicovú - fyzickú verziu hry. Kde je kľúč na Steam.

  • Peter

   Dobrý deň,
   je toto krabicová verzia hry alebo len kód na Steam?

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Starfield? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame