Super Mario Maker 2
SWITCH

52,50
Nákupom získate 1.58 kreditov
 • 52,50 €
  Skladom
Štítky: Budovateľské, 2D plošinovka
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 29700
 • Nechajte svoju predstavivosť vyšantiť v pokračovaní veľmi úspešného Super Mario Maker. Plnohodnotný nástroj pre tvorbu a hranie už vytvorených úrovní plošinovkového Maria ponúkne vytvoriť a zahrať si všetko, čo vás len napadne.

  TVORTE KEDYKOĽVEK, HRAJTE S KÝMKOĽVEK
  Nehrajte podľa pravidiel a vytvorte si vlastné Super Mario úrovne, o ktorých ste vždy snívali, v Super Mario Maker 2, iba na Nintendo Switch! K dispozícii vám bude veľa nových nástrojov a častí a nič tak nebude brániť vašej fantázii pri vytváraní unikátnych úrovní, o ktoré sa môžete podeliť nielen s priateľmi, ale s celým svetom.


  Super Mario Maker 2 (SWITCH)

  PRIVEĎTE SVOJE NÁPADY K ŽIVOTU
  Vytvárať svoje vlastné Super Mario úrovne je ľahké, teraz navyše môžu na tvorbe spolupracovať dvaja hráči na jednej obrazovke. Jednoducho si vyberte ikonické objekty a nepriateľov a umiestnite ich kamkoľvek chcete. Vybrať si môžete z niekoľkých rôznych prostredí a štýlov Super Mario hier - novo sa do tejto ponuky pridáva aj štýl Super Mario 3D World! Dokonca môžete skombinovať známe elementy a stvoriť tak veci, s ktorými sa Mario doteraz nestretol.


  super mario maker

  VLASTNOU CESTOU
  Pomôžte obnoviť hrad Princeznej Peach v novom Story Móde. S viac ako stovkou originálnych úrovní, ktoré vytvorilo samotné Nintendo získate viac než dosť tipov a inšpirácie pre svoje vlastné tvorenie! Chcete ukázať svoje výtvory priateľom? 4 hráči zároveň sa môžu pokúsiť dokončiť vytvorené úrovne v lokálnom multiplayeri. Hrajte ako Mario, Luigi, Toad a Toadette a užite si skvelú zábavu!

  level maker

  ZDIEĽAJTE S NINTENDO SWITCH ONLINE
  S členstvom v Nintendo Switch Online (predávané samostatne) získate prístup k úžasnej kreatívnej komunite, s ktorou môžete zdieľať svoje úrovne, aby si ich mohli zahrať aj ostatní. Okrem toho tu nájdete stále rastúce číslo úrovní vytvorených ostatnými hráčmi, ktoré si môžete ihneď zahrať alebo si ich stiahnuť do konzoly a zahrať offline neskôr.

  vytvoř si svou hru

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Super Mario Maker 2!

Sledujte nás na instagrame