Tabula Rasa (Zberateľská edícia)
PC

60,99
Nákupom získate 1,22 kreditov
Štítky: Sci-Fi
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 13046
 • Hra končí 28. února 2009, do té doby je zcela zdarma !
  Zažite neprekonateľnú fantasy science fiction z neďalekej budúcnosti, ktorú stvoril priekopník herného priemyslu Richard Garriott. ;Priamo v nebi máte vlastný domov, kde sa hra začína a ktorý si môžte podľa želania upravovať. ;Vďaka celkom unikátnemu systému postupovania môžte kedykoľvek zmeniť povolanie svojej postavy, bez toho, aby ste prišli o predmety, majetok alebo domov. ;Zapojte sa do veľmi pestrej škály súťaží, pripravených misií pre samotného hrdinu, alebo vytvorte tým a na celej rade súkromných bojísk a stretnite sa s nepriateľmi. ;Precestujte vzdialené svety - s pomocou univerzálne implementovaného teleportačného systému podľa ktorého sa môžte ihneď spojiť so svojimi kamarátmi. ;Vyzvite súpera na akčný súboj v bojovom umení s podivuhodnými zbraňami, ktoré možno upravovať a ktoré sa s vami časom spoja. ;Ponorte sa do detailne prepracovaného herného sveta, ktorý tvorí nádherne renderovaná 3D krajina, mocné príšery a postavy aj nápaditá technorganická architektúra. ;Vaše dobrodružstvo podtrhuje pôvodný, dynamicky mixovaný soundrack, ktorý nahral Chris Vrenna, pôvodne z Nine Inch Nails. ;Plne integrovaná technológia pre hlasový chat vám umožní priamo hovoriť s priateľmi a lepšie organizovať boje v tímoch

  Minimálne požiadavky

  DVDROM, Internetové pripojenie a platenie mesačných poplatkov kreditnou kartou ($14.99) alebo s pomocou mesačných NCsoft kupónov.

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG
  Táto hra je vytvorená tak, aby bola stabilná, rýchla a predovšetkým zábavná. Systém vývoja postáv umožní každému hráčovi, aby prechádzal a objavoval herný svet takým tempom a spôsobom, ako mu to vyhovuje, bez toho, aby sa mu vnucoval dajaký presne daný štýl. Ostrieľaný hráčsky veteráni zasa istotne ocenia náročnú stratégiu a hĺbku, ktorú možno v iných hrách hľadať len ťažko.

  Obsahom Zberateľskej edície je:
  - DVD verzia hry.
  - 30 dní hraní zdarma.
  - Exkluzívne predmety behom hrania hry
  (napr. verný spoločník robot Boo Bot).
  - Intergalaktická príručka (vrátane mapiek).
  - Exkluzívny suvenír (Minca "AFS challange").
  - Exkluzívne DVD o tvorbe hry.
  - Psí známky (armádny štýl) s logom hry.
  - Plagát Black Ops.
  - Tajné informácie o misiách priam od generála Britishe.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame