Tales of Arise
PS5

59.99
Nákupom získate 1.80 kreditov
 • 59.99 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina, Japončina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Anime, JRPG, Japonské
Hra je tiež dostupná pre:  PS4XBOX
 • Príbeh hry Tales of Arise začína pri dvoch hrdinoch, z ktorých každý pochádza z iného sveta, avšak majú rovnaký cieľ - a to zmeniť svoj osud a vytvoriť novú budúcnosť. Nová kapitola legendárnej RPG série Tales of je tu a prináša nové postavy, vylepšený boj a klasické herné mechaniky známe zo série.

  ZVRHNÚŤ TYRANA
  Rena, božská a spravodlivá, bola vždy na planéte Dahna braná v hlbokej úcte. Príbehy odovzdávané z generácie na generáciu sa stali skutočnosťou a úplne zmenili realitu ľudí z planéty Dahna. Po viac ako 300 rokoch vládne Rena celému životu na planéte, ktorú nemilosrdne oberá o suroviny a pripravuje obyvateľov o ich dôstojnosť a slobodu.

  Tales of Arise (PS4)

  NOVÉ TECHNOLÓGIE
  Zažite ďalšiu kapitolu série Tales of, ktorá bola privedená k životu vďaka Unreal Engine 4. Tales of Arise je dynamické akčné RPG, ktoré prináša vylepšený bojový systém postavený na klasických herných mechanikách. Bohatý príbeh, ktorý sa odohráva v živom svete ponúkne mnoho nových postáv a vysoko kvalitné animácie.

  talesof
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Tales of Arise!