Test Drive Unlimited: Solar Crown
PC

49,99
Nákupom získate 1,50 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Aktivácia: SteamSteamDoporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Auta, Open-world, Okruhové pretekanie
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 61669
Hra je tiež dostupná pre:  XSXPS5
 • 13 rokov po vydaní Test Drive Unlimited 2 predstavuje TDUSC nové poňatie žánru závodných hier v otvorenom svete pre veľké množstvo hráčov.

  Dajte najavo svoju vášeň pre autá vďaka inovatívnej hrateľnosti a starostlivému detailnému spracovaniu. Otestujte si autá a potom si ich kupujte priamo od obchodníkov, upravte si ich v dielňach a vystavte si ich v garáži svojho apartmánu v Solar Hotel.

  Každé auto ponúka jedinečný jazdný zážitok a dokonalú imerziu (okná, strechy, motory atď.) a práve tento exkluzívny zážitok diktuje, aké auto si pre daný deň vyberiete.

  Kategórie

  PC / PC hry / Preteky
  PC / PC hry / Simulátory

  OBJAVTE HONG KONG ISLAND
  Jazdite po mape, ktorú ste v závodnej hre ešte nikdy nevideli: Hong Kong Island. Vďaka kompletnej reprodukcii v mierke 1:1 prekypuje jedinečnými lokáciami, ktoré môžete preskúmať. Od starých úzkych uličiek a veľkých diaľnic až po horské cesty a pláže – každá jazda bude iná. Vydajte sa sami alebo s priateľmi pátrať po stovkách zberateľských predmetov, za ktoré získate celý rad odmien.
  Test Drive Unlimited: Solar Crown (PS5)
  DAJTE DOHROMADY CELÚ ZBIERKU
  Získajte ikonické modely od všetkých slávnych výrobcov: Ferrari, Lamborghini, Porsche, Bugatti, Koenigsegg, Aston Martin a mnoho ďalších. V hre je celkom zastúpených cez 30 výrobcov áut vďaka rôznym druhom od všedných automobilov zo 60. rokov cez ultra moderné hypercars až po terénne vozidlá.
  Test Drive Unlimited: Solar Crown (PS5)
  STRETNITE SA S ĎALŠÍMI NADŠENCAMI
  Vytvorte si avatara, ktorý vás bude reprezentovať, a stretnite sa s ďalšími nadšencami do áut na uliciach Hong Kongu alebo v jednom z radu spoločenských centier: Solar Hotel, predajne áut, dielne, základne klanov... Tieto miesta sú ideálne pre stretávanie ľudí a zdieľanie vášne pre automobilizmus.Test Drive Unlimited: Solar Crown (PS5)
  VYBERTE SI KLAN
  Zúčastnite sa klanových vojen a pridajte sa k jednej z dvoch rodín, ktoré súťažia o nadvládu: okázalí provokatéri zo Streets, alebo Sharps, ktorí dávajú prednosť nenápadnej sofistikovanosti. Stretnite sa s vyzývateľmi z oboch klanov v strhujúcich pretekoch, vyšplhajte po rebríčku a získajte jedinečné odmeny.
  Test Drive Unlimited: Solar Crown (PS5)
  STAŇTE SA ELITOU
  Dominujte nad súpermi v hodnotenom režime navrhnutému pre súťažné pretekanie. Od bronzovej úrovne až po Solar King/Queen – váš postup bude rovnakým dielom náročný a uspokojivý vďaka radu exkluzívnych odmien dostupných pre tých, ktorí hľadajú bitky PvP. Uvidíme sa na uliciach Hong Kong Island!
  Test Drive Unlimited: Solar Crown (PS5)
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Test Drive Unlimited: Solar Crown? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

metalgearsolid, hernysoundtrack, vinyl, herneLP, hernahudba, , solidsnake
onepiecemerch, goingmerryship, zberatelskafigurka, modellodi
SeaOfStarsArt, hernecitanie, , BookOfArt, indiehra
zlatosomdoma, zberatelskafigurka, dinosaurove, dinosauri
FunkoPop, JackSparrow, Predobjednavka, PiratiZKaribiku, zberatelskafigurka
xzonesk, strangerthings, strangerthingsmerch, zlavvy