The Entente: World War I Battlefields
PC

8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Štítky: Real-time stratégie, Svetová vojna
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10795
 • Je lepšie zmeniť minulosť?

  5 národov k hraniu; Prvá hra založená na udalostiach z 1. svetovej vojny; Realistické vizuálne efekty (explózia, oheň, trosky a veľa iných); Obrovské bitky - až 10000 jednotiek na každej strane !!!; Nelineárna štruktúra misií; Autentické historické bitky; Multiplayer pre 8 hráčov; Rôzne druhy zbraní, jednotiek, techniky, budovy ktoré sú rozdielne podľa národa

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, 2000, NT, ME, XP, procesor 266MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 4MB RAM, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Ľudia si často prajú vrátiť a zmeniť minulosť. The EntEnte je šanca pre každého zmeniť priebeh prvej svetovej vojny. Hra vás privedie do udalostí v rokoch 1914-1918.

  Každý detail hry prináša realistický náhľad na toto historické obdobie: od úvodu až po detailne a realisticky vytvorené budovy, jednotky a hráčske prostredie. V hre je všetko vymodelované na základe historických prameňov (fotografie, denníky,...). V tejto hre nebudete iba poslúchať príkazy, ale stanete sa mocným a skúseným veliteľom a povediete víťazstvo, jednu z nasledujúcich zemí: Rusko, Francúzsko, Nemecko, Rakúsko alebo Anglicko. Využívajte ekonomický potenciál k posilneniu vašej vojenskej sily a k porazeniu nepriateľov. Útočte s pechotou alebo tankovou divíziou a ovládnite ich pomocou leteckých jednotiek.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si The Entente: World War I Battlefields? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame