The House of the Dead: Remake - Limidead Edition
SWITCH

34,99
Nákupom získate 1.05 kreditov
 • 34,99 €
  Vychádza: 26. mája 2022
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Lokálna kooperácia
Štítky: Hororové, Zombie, Kooperatívne
Kód produktu: 46084
 • Slávna zombie strieľačka sa vracia v kompletne prepracovanej podobe.

  Doktor Roy Curien, odborník na teóriu ľudského genómu, príde pri pátraní po sile, ktorá by mu umožnila oživovať mŕtvych, aj o poslednú štipku rozumu. Potom, čo konečne nájde riešenie, podarí sa členke jeho výskumného tímu Sophie Richardsovej kontaktovať so žiadosťou o pomoc svojich priateľov Thomasa Rogana a agenta G z vládnej agentúry AMS. Ich úloha je jednoduchá – prebojovať si cestu Curienovým sídlom zamoreným hordami zombií, zachrániť všetkých zamestnancov jeho laboratória a zastaviť samotného šialeného vedca, kým je ešte čas.

  Pusťte sa preto sami alebo s kamarátom do boja proti zombiám a ďalším stvoreniam z nočných mor v tejto krvavej, ničím nespútanej strieľačke z vlastného pohľadu.
  LIMIDEAD EDITION OBSAHUJE
  - hru The House of the Dead Remake
  - špeciálny obal s lentikulárnym obrázkom
  - 2 kartónové postavy
  - aršík samolepiek


  PLNOTUČNÝ REMAKE

  Kompletne prepracovaná verzia slávnej strieľačky uvedenej v japonských arkádových herniach v roku 1996. Remake prináša úplne novú grafiku, remasterované zvuky, vylepšené herné mechanizmy a dodatočné herné režimy.

  The House of the Dead: Remake - Limidead Edition
  SAMI ALEBO S PARŤÁKOM
  Hrajte sami alebo sa netvorom postavte s priateľom po boku. Zbesilá akcia, ktorá vás nenechá vydýchnuť ani na okamih. Odomknite beštiár všetkých monštier a zistite viac o ich slabinách.

  house of dead
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Sledujte nás na instagrame