The Moon Project
PC

8,70
Nákupom získate 0,35 kreditov
Štítky: Sci-Fi, Real-time stratégie
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10163
 • Ešte nestihli zmiznúť dymové stopy za raketami a hlavne lasery a plazmové delá nevychladli a je tu nové pokračovanie hry Earth 2150.
  plno trojrozmerná realtimová stratégia je postavená na osvedčenom engime hry Earth 2150; nové, prepracované kampane sprevádzané napínavým príbehom; úplne nové a špecifické prostredie Mesiaca; nové jednotky a budovy; špeciálne sieťové mapy odohrávajúce sa v skutočných mestách typu San Francisco, Amsterdam či Viedeň; vylepšený editor, v ktorom si môžete vytvoriť lepšie a dokonalejšie mapy; priložený je programovací jazyk EarthC, pomocou ktorého je možné urobiť nové kampane či meniť vlastnosti jednotiek; navyše sa tešte na skvelý hudobný sprievod, špeciálne pozadie do Windows, šetriče obrazovky, videoklip "Escape from the Blue Planet" a ďalšie bonusové materiály

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  The Moon Project - Topware Bitka o Zem v roku 2150 stále prebieha. Medzitým sa ale na Mesiaci Lunárnej korporácie pripravuje tajný projekt a UCS sa tomu pozrie na zúbky. Čaká vás nové herné prostredie, nový príbeh, nové kampane, nové jednotky a budovy a ešte oveľa viac.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame