The Movies Premiere Edition
PC

(2x)
8,09
Štítky: Tycoon
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11790
 • Zberateľská edícia obsahuje okrem hry samotnej ešte soundtrack (20 skladieb), 10 exkluzívnych kostýmov pre vašich hercov, tipy a triky pre tvorbu filmov, trailery a špeciálne artworky.
  Staňte sa legendou, alebo filmovým magnátom – Založte si vlastné štúdio a riaďte ho v príbehovom móde od raných dní kinematografie až po súčasnosť až do vzdialenej budúcnosti. Starajte sa o zdroje, investujte do výskumu a buďte vždy o krok pred konkurenciou, aby boli vaše výnosy z návštevnosti čo najvyššie.; Tvorte vlastné filmy – V príbehovom móde točte filmy, ktoré oslovia široké masy, vo voľnom móde využite príležitosti skočiť priamo do ľubovoľného obdobia a vytvoriť taký snímok, ktorý bude čisto podľa vašich predstáv, bez ohľadu na názory ostatných.; Riaďte osudy svojich hercov a zamestnancov – Vyhadzujte a najímajte, z neznámych hercov urobte slávne filmové hviezdy a majte voľnosť pri voľbe scenára i pri obsahu svojich snímkou.; Hrajte znovu a znovu – Viac než 30 hodín herného času, tisícky filmových postáv a neobmedzené množstvo kombinácií rôznych prvkov, ako je trebárs násilie, romantika a realita – to všetko je namiešané podľa aktuálneho vkusu a očakávania divákov.; Ukážte svetu svoj talent – Vystavujte svoje filmy na internete, aby si ich mohli pozrieť i ostatný, alebo ich priamo zašlite e-mailom svojím známym.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 256MB RAM, 2,4GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta Ati Radeon 7000 a vyššia alebo nVidia GeForce 3 a vyššia

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Predstavte si, že by ste mohli natočiť taký film, aký si len želáte. Predstavte si, že by ste mohli zobrať na ulici ľubovoľného človeka a urobiť z neho hviezdu filmového neba. Predstavte si, že by ste riadili celé filmové štúdio a bojovali s ostatnými o to, kto vytvorí najväčšiu sériu trhákov. Predstavte si, že by ste sa mohli riadiť len svojím vlastným úsudkom a rozhodovali o tom, či svoj úspech založíte na výpravných akčných snímkach, alebo záplave nízkorozpočtových béčkových filmov.
  Budete sa len z diaľky prizerať, ako sa vaše filmy natáčajú, alebo sa priamo chopíte réžie? Rozhodnete sa inovovať zariadenie a investujete do ozvučenia, farby a priestorového zvuku skôr ako vaši konkurenti, alebo necháte iné štúdiá, aby výskum platili zo svojho a naskočíte do rozbehnutého vlaku až vo chvíli, kedy získa technológia na popularite?

  V The Movies ožívajú vecí, ktoré ste čítali alebo počuli o Hollywoodu – počínajúc aférami a problémami s alkoholom rôznych hviezd, ako skupina geniálnych filmárov pripravuje hit roku, ktorý bude trhať rekordy v návštevnosti.
  Filmový magnát, hľadač talentov alebo režisér. Môžte byť jedným z nich alebo pokojne aj všetkými tromi naraz. To je kúzlo, ktoré so sebou prináša hra The Movies.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (2)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • Klady jsou:
  • hratelnost,originalitu(žánr),editor,
  • kulisy a efekty
  • Zápory jsou:
  • grafika,náladovost postav,chybí více efektů,

  The Movies je velice nadprůměrná hra.Doporučuji hlavně milovníkům tohoto žánru ale i ostatním hráčům

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • + grafika
  • + moznost natoceni vlastniho filmu
  • + originalita
  • - nadseni rychle prechazi ve stereotyp
  • - herci maji prilis mnoho potreb (nekdy vam prijde, ze spis nez ze tocite filmy se starate o pandulaky jak v the sims)

  starate se o chod vlastniho filmoveho studia od stavby budov, najimani zamestnancu az po nataceni filmu. to jak bude vas film vypadat a to jestli uspeje ci ne, o tom rozhodujete vy uz v prvopocatku napsanim dobreho scenare, jeho obsazeni a konecnym natacenim. celkem solidni zabava, ale ne na prilis dlouhou dobu. i presto dobra strategie.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame