The Outer Worlds BAZAR
XBOX

20,40
Nákupom získate 0,81 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: FPS, Sci-Fi
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 129457
 • Tento produkt je bazárový a v balení sa nenachádzajú fyzické a ani digitálne bonusy.
  RPG od tvorcov pôvodného Falloutu a vývojárov stojacich za Fallout: New Vegas prinesie podobný mix humoru, prepracovaný RPG systém a rozsiahly svet, tu vlastne svetov. V The Outer Worlds sa máte prebudiť z hibernácie na kolonizačnej lodi, ktorá sa stratila na ceste na Halcyon, najvzdialenejšej ľudskej kolónii a dostať sa do stredu konšpirácií a intríg s cieľom Halcyon zničiť. Ako sa dá čakať, príbeh bude stredom tohto RPG a má dôjsť na dôležité rozhodnutia, ktoré majú vplyv na celú hru.

  PRÍBEH NA PRVOM MIESTE
  Ako je u hier štúdia Obsidian zvykom, ako pristúpite k The Outer Worlds je len na vás a vaše rozhodnutie ovplyvní, ako sa bude vyvíjať príbeh, rovnako tak i vývoj postavy, príbeh spoločníkov a samotný koniec hry.

  The Outer Worlds (PS4)

  VADY K DOBRU
  Novým nápadom v The Outer Worlds vady (negatívne schopnosti), ktoré vám na jednu stranu môžu ublížiť a na stranu druhú, ak s nimi viete fungovať vám môžu vo veľkom pomôcť. Je len na vás, ako pristúpite k tomuto systému a budete skúmať Halcyon.

  The Outer Worlds (PS4)

  VEDÚCA POSTAVA
  V priebehu dobrodružstva v najvzdialenejšej kolónii stretnete množstvo postáv, ktoré sa budú chcieť pripojiť k vašej partii. Vyzbrojení unikátnymi schopnosťami majú všetci svoju vlastnú misiu, svoj vlastný cieľ, motiváciu a ideály. Je len na vás pomôcť im docieliť ich túžob.

  The Outer Worlds (PS4)

  KORPORÁTNE KOLÓNIE
  Preskúmajte Halcyon, kolóniu na okraji galaxie, vlastnená a ovládaná korporáciou, ktorá ovláda všetko, okrem mimozemských monštier, ktoré zostali po nepríliš podarenej teraformácii dvoch planét. Pri skúmaní vám dopomôže vaša loď s vami vybudovanou posádkou, kedy na vás čakajú osady, vesmírne stanice a ďalšie lokácie skrze Halcyon.

  The Outer Worlds (PS4)
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si The Outer Worlds BAZAR? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

shrek, funkopop, zberatel, popfigúrky
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernecitanie, adventury
soulsborn, darksouls, komiksypocesky