The Settlers VI: Vzestup říše
PC

(6x)
10,50
Nákupom získate 0,32 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Budovateľské
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 12757
 • Budovanie rozľahlých miest s komplexnou ekonomikou.; Bohaté miesta na prírodu a zver.; Prvý raz v sérií prítomnosť žien.; Naplňovanie potrieb osadníkov.; Stavanie hradieb proti nepriateľom.; Lokálny i online Multiplayer.; Editor máp.

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, Vista[32bit], odskúšané na Win 7, procesor 2,0GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM (GeForce 4 / Radeon 9500), 3,0GB voľno na disku, Při chybné hlášce při spuštění "Vložte CD/DVD do mechaniky" postupujte dle ra

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Pokračovanie budovateľsko-ekonomickej stratégie zo stredoveku, nadväzujúci na odkaz najúspešnejších prvých dielov série, ktoré okrem nového audiovizuálneho spracovania a tradičnej hrateľnosti ponúka i sadu nových prvkov.

  Základným konceptom sú samozrejme osadníci rôznych profesií, ktorý majú vôbec svoje vlastné osobné potreby, ktoré budete nútený uspokojovať. Za týmto účelom bude možné sledovať každého jednotlivého osadníka kedykoľvek a pri akejkoľvek činnosti.

  Vôbec prvý raz v celej sérií sa objavujú aj ženské postavičky, budete môcť dávať dohromady ženy a mužov a vytvárať rodiny. Budovanie osád a prosperujúcích miest sa bude odohrávať v štyroch rôznych klimatických zónach, kde sa budú ťažiť iné suroviny a vyrábať odlišné produkty. Pre všetky zóny však platí, že základom úspechu je správne plánovanie a budovanie efektívnych produkčných reťazcov spolu s ochranou osád/mesta pred nepriateľmi.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (6)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Hra mě velmi mile překvapile. Jedna z nejlepších strategií a her vůbec. Určitě vyzkoušejt ;-)

 Neoverený nákup

Velmi pěkné pokračování osadníku, graficky dosti podařené, pěkná hudba a animace. Mimo instalaci a trochu té jednoduchosti je 6. díl settleru dle mě velmi povedený.

 Overený nákup

Celkem povedené pokračování Settlerů, které je bohužel až moc jednoduché. Hra spíše pro mladší ročníky.

 Neoverený nákup

Dobrá strategie ovšem s podělanou kamerou a obtížností tak lehkou že se budete nudit

 Overený nákup

už to nejsou Ti klasičtí settleři jak jsem byl zvyklý, hra je hozená spíše na multi - player než na samostatné hraní nebo na kampaň, ale i přes toto je dobře hratelná s dobrou grafikou a kamerou ... pro mě byli nejlepší settlers 3 a 4 ... čekal jsem něco víc

 Neoverený nákup

Je to dobra zmena od originalu,ale chce to jeste na par vecech zapracovat, hlavne po ekonomicke strance tak i rozhodne moznost urychleni casu ale pokad tohle ozelite a smirite se stim rozhodne doporucuji koupit neb delka zabavi i campane je velka:)

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame