The Sims 2 CZ
PC

60,99
Nákupom získate 0,61 kreditov
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10882
 • Simíkovia v The Sims 2 sa môžu viac zaujímať o svoje okolie, majú rôzne nálady a pocity a o to sa s ostatnými delia.; Panáčikovia sú detailne pokreslení a tak rozoznáte po čom túžia alebo sa boja, nielen z hry tela ale i podľa výrazu tváre. Simíkovia tvoria rodiny, stretávajú sa s príbuznými, kamarátmi a známymi a s každým majú hlboký a zameraný vzťah.; Deti dedia vlastnosti rodičov vďaka DNA. Deti sú tak rodičom podobné a ak ich neprinútite zmeniť sa, budú mať i podobnú povahu ako ich rodičia a prarodičia.; Ako v skutočnom živote sa Váš Simík bude meniť podľa svojich aktivít a záujmov. Zostane napr. príliš často doma pri televízore, začne naberať na váhe a starí kamaráti už nebudú k nemu chodiť na návštevy tak často ako predtým, ale ak na sebe začne Simík pracovať, hneď sa objaví veľa nových známosti a nové možnosti.; I Simíkovia starnú a tak sa im mení tvár a postava podľa životnej fázy v ktorej sa nachádzajú. Kompletne nové grafické stvárnenie hry v prostredí. Detaily sú ďaleko prepracovanejšie.; Na Siíkov sa budete môcť pozerať z ľubovoľnej strany a vzdialenosti. Z blízka uvidíte vašim postavičkám do tváre zato z diaľky budete ich môcť pozorovať na ulici pred domom alebo v parku.; Vďaka nástroju "Create-A-Sim" si jednoducho vytvoríte Simíka podľa Vašich prianí, od vlasov až po topánky. Svojím Simíkom môžete postaviť i nový dom a zariadiť ich izby od strechy až po pivnicu.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, Vista[32bit], odskúšané na Win 7, procesor 800MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 3,5GB voľno na disku, DVDROM, ak vaša karta nepodporuje T&L, potrebujete CPU min. 2GHz

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Preveďte svojich Simov "Veľkými" okamihmi ich života. Prvý krok, prvý pád, prvé rande, prvá práca, prvá svadba, prvé dieťa. Všetko sa odohráva pred Vašimi očami a podľa Vášho priania. Rozhodujete v dôležitých okamžikoch ich života a ovplyvňujte akým smerom pôjdu. Toto rozhodnutie bude mať okamžitý dopad a ihneď sa premietnu do chovania Simov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame