The Sims 2 CZ
PC

60,99
Nákupom získate 0,61 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10882
 • Simíkovia v The Sims 2 sa môžu viac zaujímať o svoje okolie, majú rôzne nálady a pocity a o to sa s ostatnými delia.; Panáčikovia sú detailne pokreslení a tak rozoznáte po čom túžia alebo sa boja, nielen z hry tela ale i podľa výrazu tváre. Simíkovia tvoria rodiny, stretávajú sa s príbuznými, kamarátmi a známymi a s každým majú hlboký a zameraný vzťah.; Deti dedia vlastnosti rodičov vďaka DNA. Deti sú tak rodičom podobné a ak ich neprinútite zmeniť sa, budú mať i podobnú povahu ako ich rodičia a prarodičia.; Ako v skutočnom živote sa Váš Simík bude meniť podľa svojich aktivít a záujmov. Zostane napr. príliš často doma pri televízore, začne naberať na váhe a starí kamaráti už nebudú k nemu chodiť na návštevy tak často ako predtým, ale ak na sebe začne Simík pracovať, hneď sa objaví veľa nových známosti a nové možnosti.; I Simíkovia starnú a tak sa im mení tvár a postava podľa životnej fázy v ktorej sa nachádzajú. Kompletne nové grafické stvárnenie hry v prostredí. Detaily sú ďaleko prepracovanejšie.; Na Siíkov sa budete môcť pozerať z ľubovoľnej strany a vzdialenosti. Z blízka uvidíte vašim postavičkám do tváre zato z diaľky budete ich môcť pozorovať na ulici pred domom alebo v parku.; Vďaka nástroju "Create-A-Sim" si jednoducho vytvoríte Simíka podľa Vašich prianí, od vlasov až po topánky. Svojím Simíkom môžete postaviť i nový dom a zariadiť ich izby od strechy až po pivnicu.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, Vista[32bit], odskúšané na Win 7, procesor 800MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 3,5GB voľno na disku, DVDROM, ak vaša karta nepodporuje T&L, potrebujete CPU min. 2GHz

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Preveďte svojich Simov "Veľkými" okamihmi ich života. Prvý krok, prvý pád, prvé rande, prvá práca, prvá svadba, prvé dieťa. Všetko sa odohráva pred Vašimi očami a podľa Vášho priania. Rozhodujete v dôležitých okamžikoch ich života a ovplyvňujte akým smerom pôjdu. Toto rozhodnutie bude mať okamžitý dopad a ihneď sa premietnu do chovania Simov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale
valak, figúrky, horor
hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka