The Sims 4: Rodinný život (rozšírenie)
PC

39,99
Aktivácia: EA appEA appDoporučený vek: Od 12 rokov
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Jazyk: České titulky, Angličtina
Štítky: Sandbox
Kód produktu: 52511
Hra je tiež dostupná pre:  PCXBOXPS4

Darček k objednávke

 • Posilňujte rodinné putá, hľadajte si kamarátov i nepriateľov a objavte skutočné osobnosti svojich Simíkov v rozšírení The Sims 4 Rodinný život! Spôsoby, ktorými Simíkovia nadväzujú vzťahy so svojim okolím – od rodinných príslušníkov až po Simíkov, ktorých vôbec nepoznajú – sa vyvíja. Simíkov a ich vzťahy budú utvárať nielen plánované udalosti, ako sú prespanie u kamarátov, ale aj nečakané míľniky, ako je napríklad kríza stredného veku.

  Vyžaduje základnú hru The Sims 4 a všetky herné aktualizácie na hranie.

  Obsahuje iba kľúče na stiahnutie. Vyžaduje pripojenie k internetu.

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  TRVALÝ DOPAD

  Kľúčové rozhodnutia a dôležité míľniky môžu prispieť k utváraniu osobnosti vašich Simíkov. Sprístupnite a zmeňte svojim Simíkom vlastnosti a nechajte ich vysporiadať sa s krízami stredného veku, reagujte na žiadosti rodinných príslušníkov o nasťahovanie a riešte aj ďalšie situácie. Sebaobjavovanie je celoživotná cesta.

  The Sims 4: Rodinný život (rozšíření)
  SOCIÁLNA DYNAMIKA

  Niekedy si Simíci jednoducho sadnú. Keď sa váš Simík stretne s niekým na večierku, môže si s ním jednoducho začať ľahko rozumieť alebo môžu byť už od prírody nekompatibilné. Vaši Simíkovia teraz majú preferencie, ktoré rozhodnú o tom, s ktorými Simíkmi budú spoločensky kompatibilné a z ktorých Simíkov sa pravdepodobne stanú ich nepriatelia.

  the sims 4
  RODINNÉ PÚTA

  Väzby medzi príbuznými Simíkov sú dôležité a komplexné. Keď Simíkovia prežívajú spoločný život, nájdu veľa príležitostí na konflikty i jednotu, čo ovplyvní rodinnú dynamiku a simíkovské vzťahy v rámci rodiny.

  rozšíření
  IDEÁLNE PRE RODINY

  Obec San Sequoia, nachádzajúca sa pri morskom zálive, bývala rybárskou dedinou, ktorá sa rozrástla na rušné mesto. Nájdete v ňom tiché predmestia, živé rekreačné centrum, komunitu, ktorá veľmi drží pri sebe, a dokonca aj vplyvnú miestnu rodinu Roblessovcov.

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si The Sims 4: Rodinný život (rozšírenie)? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame