The Sinking City - Day 1 Edition CZ
PC

(1x)
57,70
Nákupom získate 1.73 kreditov
 • 57,70 €
  Nie je skladom
Aktivácia: Epic Games StoreEpic Games StoreDoporučený vek: Od 18 rokov
Lokalizácia: České titulky, Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Hororové, Detektívne , Open-world
Kód produktu: 29914
 • DAY 1 EDITION OBSAHUJE
  - hru The Sinking City
  - The Investigator Pack - aby ste si svoje dobrodružstvo uľahčili, kúpte si exkluzívny oblek pre súkromného detektíva, permanentný prístup k lekárničke a Antipsychotickým liekom, ako aj počiatočnú zásobu výrobných materiálov
  - fyzickú mapu Oakmontu

  The Sinking City je dobrodružná hra zasadená v otvorenom svete inšpirovanom v diele H.P. Lovecrafta, pána hororu. Za hrou stoja vývojári z Frogwares, teda štúdio, ktoré prinieslo mnoho oceňovaných hier s Sherlockom Holmesom. V napoly ponorenom Oakmonte vyčíňajú nadprirodzené sily a vy ako detektív musíte prísť na záhadu posadnutého mesta.

  INŠPIRÁCIA OD MAJSTRA ŽÁNRU
  Atmosféra hry je ťaživá presne tak, ako poznáme zo svetov H. P. Lovecrafta, ktorými je hra silne inšpirovaná. Rozsiahly otvorený svet môžete skúmať pešo, na lodi či v skafandri.

  The Sinking City - Day 1 Edition CZ

  VYŠETROVANIE PODĽA SEBA
  Hra ponúkne vysokú znovu hrateľnosť, kedy práve vďaka otvorenému systému vyšetrovania možno každý prípad vyriešiť hneď niekoľkými spôsobmi a môže mať rôzne konce podľa toho, čo budete robiť.

  frogwares

  DUŠEVNE FIT
  Arzenál ponúkne mnoho zbraní z 20. rokov 20. storočia a pomôže vám v boji proti netvorom z nočných môr. O svoje duševné zdravie sa musíte tiež dostatočne starať, pretože ho budete potrebovať k odhaleniu pravdy, ktorá sa skrýva za tým všetkým šialenstvom.

  h. p. lovecraft
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

Je to cool.

Sledujte nás na instagrame