Thief: Deadly Shadows + CZ
PC

12,19
Nákupom získate 0,49 kreditov
Štítky: FPS
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10934
 • schovávajte sa v tieni, zakrádajte sa okolo strážcov alebo ich omráčte ranou z temnoty; rozsiahly arzenál zbraní a nástrojov vrátane šípov, rukavíc pre lezenie po stropoch, olejových fľašiek, svetlíc a samozrejme dýky.; vkradnite sa do ľubovoľnej budovy, prepadajte boháčov na uliciach, utraťte svoju korisť v obchode alebo v továrni.; rozšírená umelá inteligencia strážcov, ktorý reagujú na pohyb a hluk, idú skontrolovať situáciu, vyhľadávajú narušiteľov, bojujú a privolávajú posily.; každá postava a objekt vypadá realisticky, každé svetlo a tieň vypadá úplne reálne a prejavuje sa v okolí na predmetoch.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1,5GHz, pamäť 256MB RAM, 3,0GB voľno na disku, DVDROM, grafické karty Ati Radeon 8500 a vyššie alebo GeForce 3Ti a vyššie. Nie sú podporované integované karty v noteboocích a grafické karty s GeForce 4MX, GeForce 4Go, GeFo

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Stanete sa Garretom, majstrom zlodejského cechu, málokedy videným a nikdy nechyteným kráľom svojho remesla. Schopný priblížiť sa okolo akýchkoľvek stráži, otvoriť všetky zámky a dostať sa do najstráženejších budov v zemi. Garret berie bohatým a dáva sebe. Vo svete, kde ide kriminalita a korupcia ruka v ruke s mocným prianím a kde mágia je bežná súčasť života. Garret si nepraje nič iného ako zostať sám.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Thief: Deadly Shadows + CZ? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame