Tony Hawk`s Pro Skater 4 (nová eXtra Klasika)
PC

10,40
Nákupom získate 0,42 kreditov
Štítky: Skateboard
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11050
 • Nové triky - zachytávania jednoduchých automobilov, skejt na pohybujúcich sa objektoch a otočky vo vzduchu.; Až 8 hráčov môže on-line hrať celkom nové módy, ako je cielenie útokov alebo získanie vlajky.; 14 skejtbordistov zo svetovej profesionálnej špičky vás vyzýva, aby ste ukázali svoje vedomosti.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 0,7GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové

  V hre Tony Hawks Pro Skater 4 na vás čaká najväčšia skejtbordová výzva. Vžite sa do úlohy legendárneho skejtbordistu Tonnyho Hawka (či jednoducho z jeho 13 rivalov) a vyberte si z mnohých neskutočných rozsiahlych úrovní, v ktorom sa budete môcť voľne prejsť, voliť zo 190 stále ťažších cieľov a hlavne rozvíjať vlastnú zručnosť. Hra Tony Hawks Pro Skater 4 prináša najhlbšie a najprepracovanejšie hráčske zážitky v sérií Tony Hawks Pro Skater. Nájdete tu vylepšené spracovania kariéry, vďaka ktorému dostanete šancu získať uznanie a rešpekt ostatných profesionálnych jazdcov - ak ich prekonáte! Profil výzvy sú založené na osobnej histórií každého skejtbordistov.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Tony Hawk`s Pro Skater 4 (nová eXtra Klasika)? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame